Seat Ibiza 1.4 16V (za svoju dusu:)

Seat Ibiza 1.4 16V (za svoju dusu:)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Moj seatic

a jesi i ti peh
hebo te rucica
da imas golfa znao bih ti reci, al za seata nemam pojma
pogleda ak budes uzimao,da nadjes onu alu, ljepsa je i kvalitetnija, mozda odgovara sa fabie elegance ?
 
RE: Moj seatic

heh,noke i njegova dvica :)

ma nemam pojma gdje bi pogledao,moram igija pitat,ako ni on ne zna,onda ne znam sta cu,ali moram sto prije rijesiti ovo,lose ba izgleda kad izlazim iz auta moram prvo spustiti prozore,ruku proturiti napolje i otvoriti,jbt ko da vozim neku krntiju zahrdjalu,sjebnu,nikaku iz 73.
cjoooj!
 
Legend
RE: Moj seatic

hahah ma blati ti mog duju
ako nista mogu normalno vrata otvoriti hahahah :D
 
RE: Moj seatic

oooj hvala ljudi (osim noketu,on je spamer obicni :))

u subotu ionako idem za tz pa taman uzmem,nego...hihih:D gdje se nalazi interauto u tz,jbg,ne znam i jos jedno pitanje da DEYU (nevezano za ovu temu) ,gdje u tz ima ducan sa fotoaparatima i fotoopremom,ali sa ozbiljnijim apratima,npr. zanima me canon 450D,a usput da vidim i kakve su tamo cijene oly E510,te sony alpha 300.
hvOla!
 
Član
RE: Moj seatic

Interauto, nova zgrada/salon na onoj serpentini kad ides od merkatora ka mupu
 
RE: Moj seatic

aaaaaha,to je prodajni salon audija jel de? a znam onda.

ma evo bio maloprije u brcko gasu (nas zastupnik za vw/audi) ,moze se i kod njih uzeti,4 marke,ali nemaju na stanju,dok se naruci treba cekati 7 dana,pa reko radije cu u tz onda u pon.

enivej,hvala vam na pomoci! ;)
 
Član
RE: Moj seatic

svugdje ces morat narucit niko nema to na stanju... a u tz tacnije seatov inter auto je gore kad krenes prema slavinovicima preko puta doma za nezbrinutu dijecu prije energopetrola...
 
Član
RE: Moj seatic

Orginalne Cupra felge su preskupeeee !

Bolje da iide na neshto laganije posto on ganja brzinu :D
 
RE: Moj seatic

diablo knows best! :D

nego,hvala,hvala na pomoci.

sad ne znam gdje taj dom za nezbrinutu djecicu,ali ajd snaci cu se,uvijek imam brcko gas kod nas (heh,rima :))

p.s.javi mi sale da sutra treba stici jap styla loncina (ako opet sta ne ukake:D)
 

IGY

Član
RE: Moj seatic

od kad ti stze taj sarpa
ovaj hocu reci lonac
do sad bi ga smotao sam od oluka :D
 
RE: Moj seatic

suti igy ne pristaj mi na muku. :)
a znas a3m,dobri su,al su spoooori,nema sta sale je momcina i po,ali cekanja od 2 mjeseca me nekako opeklo i sumnjam da cu opet sa njima,jbg! :(
 

IGY

Član
RE: Moj seatic

haha
nisi jedini, ja sam ti fino govorio nemoj gore cekat ces puno
ali eto sad si se sprzio i neces vise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top