SEAT CORDOBA SPORT LINE

SEAT CORDOBA SPORT LINE

Član
jel mi se cini il ti je vozacevom sjedistu (profili) od drugacijeg materijala nego suvozacev i imas li zadnje gevinde:D
 
Član
guster je napisao(la):
jel mi se cini il ti je vozacevom sjedistu (profili) od drugacijeg materijala nego suvozacev i imas li zadnje gevinde:D

jeste drugacije uradjena je koza a nemam zadnje gewinde a znam da ih ti imas:D
 
odlicno izgleda :cool: svidjaju mi se ovi motori idu pravo lijepo u mene u ibizi je ovaj motor stvarno dobro ide a ne trosi puno...:cool:
 
Član
vlado_jaje80 je napisao(la):
odlicno izgleda :cool: svidjaju mi se ovi motori idu pravo lijepo u mene u ibizi je ovaj motor stvarno dobro ide a ne trosi puno...:cool:

ja sam prezadovoljan,auto je kod mene vec treca godina i nikakvih kvarova sto se motora tice nisam imao,a prije neki dan sam isao za hrvatsku na more i prosjecna potrosnja je bila 5.9l:icon_eek: sto je po meni vrlo malo za njegovih 100 konja imajuci u vidu da su bila 3 putnika sa punim gepekom stvari,upaljenom klimom i 16"felgama;)
 
CUPRA SX je napisao(la):
vlado_jaje80 je napisao(la):
odlicno izgleda :cool: svidjaju mi se ovi motori idu pravo lijepo u mene u ibizi je ovaj motor stvarno dobro ide a ne trosi puno...:cool:

ja sam prezadovoljan,auto je kod mene vec treca godina i nikakvih kvarova sto se motora tice nisam imao,a prije neki dan sam isao za hrvatsku na more i prosjecna potrosnja je bila 5.9l:icon_eek: sto je po meni vrlo malo za njegovih 100 konja imajuci u vidu da su bila 3 putnika sa punim gepekom stvari,upaljenom klimom i 16"felgama;)

ja sam sa svojom ibizom preso 6500km bez ikavih problema sa motorom i bez ikakvog servisa:cool: znaci otkako sam je kupio et nista nisam ulago u nju...samo ga pazi i polako sredjuj....;)
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
CUPRA SX je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
ove felge su boli glava nisam znao da ih ima sa 4x100 rasponom

i meni su se svidjele i morao sam ih kupit a vrlo su rijetke sa ovim rasponom mozda su cak i jedine u bih

ma ljepse su ti neke falcare prodaj meni ove nestoje ti hahaha:lol::lol:

nije niki problem drug za nekih 10 godina dok mi dosade:lol::lol: a falcerice mogu samo ako je neki borbet od 9j
 
Član
CUPRA SX je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
CUPRA SX je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
ove felge su boli glava nisam znao da ih ima sa 4x100 rasponom

i meni su se svidjele i morao sam ih kupit a vrlo su rijetke sa ovim rasponom mozda su cak i jedine u bih

ma ljepse su ti neke falcare prodaj meni ove nestoje ti hahaha:lol::lol:

nije niki problem drug za nekih 10 godina dok mi dosade:lol::lol: a falcerice mogu samo ako je neki borbet od 9j
bas mi je kolega neki dan prodao borbet t 2x7.5 i 2x9 jota gore nekom u sarajevu ja ih trebao sebi uzet al se nismo mogli dog i jbg al ove stavit i nazad distancer 2cm i to je taman ;)
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
CUPRA SX je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
CUPRA SX je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
ove felge su boli glava nisam znao da ih ima sa 4x100 rasponom

i meni su se svidjele i morao sam ih kupit a vrlo su rijetke sa ovim rasponom mozda su cak i jedine u bih

ma ljepse su ti neke falcare prodaj meni ove nestoje ti hahaha:lol::lol:

nije niki problem drug za nekih 10 godina dok mi dosade:lol::lol: a falcerice mogu samo ako je neki borbet od 9j
bas mi je kolega neki dan prodao borbet t 2x7.5 i 2x9 jota gore nekom u sarajevu ja ih trebao sebi uzet al se nismo mogli dog i jbg al ove stavit i nazad distancer 2cm i to je taman ;)
stavljeni su vec distanceri od 2cm a imao sam i od 2.5 cm ali su mi kacile gume sa tim od 2.5 pa ih zamjenim za ove od 2
 
Top