saxo VTS 1.6 16V

saxo VTS 1.6 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidjam ovaj auto gore na kosevskom brdu kod ona 2 konzuma.. mislim da je to taj .iste felge sve isto .. auto je san snova .. Pozdrav
 
Član
nino2210 je napisao(la):
vidjam ovaj auto gore na kosevskom brdu kod ona 2 konzuma.. mislim da je to taj .iste felge sve isto .. auto je san snova .. Pozdrav

jeste brate gore zivim javi se ako budes gore!pozz i hvala
 
Član
Auto mi se svidza, nek bude sa srecom a sta bi neku noc sa onom ibizom zutom fino te preslusa a jos dizel
 
Član
dado3003 je napisao(la):
Auto mi se svidza, nek bude sa srecom a sta bi neku noc sa onom ibizom zutom fino te preslusa a jos dizel

ma brate ako si kandidat dodji i ti pa me presluaj,jbg nije nicija do zore pa ni moja :)al bice bolje ubrzo!

slomljen mjenjac u saxije!!!: Icon_mad:: Icon_mad:: Icon_mad:
 
Član
Bas sam ti htio reci da ne palis gume previse da ne slomis mjenjac, osjetljiv je Saxo na to. Ustvari, svi jaci auti su osjetljiviji na to, jer veliki su otpori u mjenjacu. I ja sam promjenio isto jedan mjenjac, ako nisi vec nasao majstora, mislim da ti se najbolje obratiti Lazi da ti on to uradi. Najbolje ce uraditi a vjerovatno ces i najjeftinije proci kod njega... Znas li sta je tacno puklo u mjenjacu? Meni je bila zviznula spojnicka, sad imam i jedan rezervni mjenjac :D
 
Član
mooamer je napisao(la):
dado3003 je napisao(la):
Auto mi se svidza, nek bude sa srecom a sta bi neku noc sa onom ibizom zutom fino te preslusa a jos dizel

ma brate ako si kandidat dodji i ti pa me presluaj,jbg nije nicija do zore pa ni moja :)al bice bolje ubrzo!

slomljen mjenjac u saxije!!!: Icon_mad:: Icon_mad:: Icon_mad:



Jesi li ti neku veče ili neko sa sličnim stao sa mnom na crtu, semafor kod Avaz centra u Nedžarićima:icon_question::D
 
Član
Istina on se sa svima ganja, a ak je nosac mjenjaca to nije nikakav problem, toga ima svugdje jel to nikad ne odlazi :D
 
Član
mooamer je napisao(la):
nino2210 je napisao(la):
vidjam ovaj auto gore na kosevskom brdu kod ona 2 konzuma.. mislim da je to taj .iste felge sve isto .. auto je san snova .. Pozdrav

jeste brate gore zivim javi se ako budes gore!pozz i hvala

ma gore sam svako jutro oko 7, 7 i 15, vozim novine.. s crvenim Fiat Doblo .. fin ti je autic ..Pozdrav
 
Član
uradjen je mjenjac,promijenjeni nosaci,i uskoro je na asfaltu:lol::lol:,,,i da jos nove dizne samo da legnu:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top