saxo VTS 1.6 16V

saxo VTS 1.6 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
knoxville je napisao(la):
eeextra zujalica ne diraj felge mislim nek ostanu crne a felge mozes promijeniti al opet u crno farbaj :D gotivan je pravo ovakav ;)

hehe,hvala brate ma neznam sta da ti kazem vidio sam one fabricke nekako ljepse izgledaju pa tako da neznam sta da radim?!

VR6Boki je napisao(la):
Sreli smo se na cesti vec, fino ide saxonja :cool:

Samo mu srediti felge i jos par detalja i bit ce skroz pristojan :D

tako je boki lave sredio sam stopke u fabricku,skino folije i jos nekih gluposti,,,samo jos da nadjem neke fine felne i to je to,,,sve u svemu hvala!!!:cool::cool:


Crazydeaf je napisao(la):
Extra Saxo :cool: Black King :icon_twisted:

hvala brate!!!;);)

Anais je napisao(la):
e sto se ismija cuj "PICILICA" haha e svaka ti cast na izrazu :D Fin seXo nema sta zuji ko komarac po cesti :cool:

heheh,,,ma brate ja sam prezadovoljan,,,cak je prevazisao moja ocekivanja,tako da najvjerovatnije da ce dugo da ostane kod mene!!
 
Član
s1ck je napisao(la):
haso je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
haso je napisao(la):
a kako ide saxo...jeli bilo kakvih potezanja:icon_smile:

saxo leti bilo je potezanja po gradu...

pa pricajte:cool::cool:

ma bio je koji abf i gsi onda nekih tdi-eva cekacemo da nam se muki pohvali :icon_smile:


hehehe,ma neznam sta da vam kazem eto pitajte bokija on ce vam reci!?potezanja kod mene uvijek ima,samo sto mi trebaju dobre gume,pun gas u prvoj i nemogu da krenem stojim u mjestu ko debil dok se drugi ispaljuju :),a i nisam nalijetao na neke jace mashinice tako da???sve u svemu prezadovoljan sam!i da max-speed mu je 220-225 ko nevjeruje nek naspe i sjede sa mnom!?pozz svima!


Darker je napisao(la):
Ko je brzi...ti ili Boki? :icon_smile:

nebi da komentarisem o tome bilo je necega al opet nije to-to,,,boki ce ti bolje reci,pozzz;);)

s1ck je napisao(la):
muki samo cemo ih puhnuti aBd u silver ili antracit nemoj mjenjati ;)

abd brate minliii!!!:lol::lol:


ev jos koja slikica:


http://imageshack.us/photo/my-images/594/fotografija0018b.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/215/fotografija0014n.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/814/fotografija0013c.jpg/
 
Član
Darker je napisao(la):
Ko je brzi...ti ili Boki? :icon_smile:

Ne zna se :D Samo smo usput iz druge brzine odradili jedno "odmjeravanje", al njih je bilo troje u autu a ja sam, tako da je tesko reci sta bi bilo da smo bili jednako optereceni, jer Saxu je svaka kila bitna. On je rekao da ce vjerovatno ici na SR u Mostar kad bude, pa eto kad premjeri Saxa, znat ce se odmah sve...
 
Član
sta si me stavio dok perem auto sto nisi stavio dok sam radio stokove i retrovizore koji si ti ...

a izgleda nista od mostara uvijek se po gradu moze probati sto muki i radi svaku noc :cool:
 
Član
Upoznao momka veceras, probao Saxa.
Auto leti, ostao sam bez texta u par navrata.
Sretno brate sa zujalicom, auto je bomboncic!


@boki
vidjen si nocas na biciklu pored bbi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top