savjet :-)

savjet :-)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako ljudi,volio bi promjenit motor u mom kecu da stavim neki jaci TDI ili GTI,ali ne znam od kog mi auta odgovara sve i koja se cjena motora krece znaci do 2.0,sad skupljam pare pa mi je potreban savjet koliko ce mi para trebat za neki dobar motor uklucujuci sve i registraciju i atest i ostalo;)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Tesko da mozes ispod 1500 KM proci, da sve uradis po PS-u uz jedan 2.0 16V...

cojk ti rece nego ti mene poslusaj i milina mozes ubacivati motore od raznih auta:lol:
 
Početnik
1.6 TD intercooler ubacis i imat ces auto koje nece trosit vise od 7 litara, a ici ce i do 180km/h, slajdra i prvom i drugom :D motor ti taj kosta nekih 900 - 1000 KM, plus ugradnja, koja nije skupa ako ti je vec dizel u kecu, a ako je dizel vec, ne moras ni atest da radis ;)
 
Početnik
1.9 TD iz trice ima 55kW, a 1.6 tdintercooler iz dvice 59 kW, to je 80KS, skoro ko i 1,8 Benzin, pa ti vidi sta ces :D

imam taj motor u dvici
 
Član
i ja bi ti preporucio ovaj td+i,,dobri su motori,a kao sto oggy kaze nece trosit puno,a fino ide,tako da bi i ja prije to nego benzinca;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
i ja bi ti preporucio ovaj td+i,,dobri su motori,a kao sto oggy kaze nece trosit puno,a fino ide,tako da bi i ja prije to nego benzinca;)

a koja mu je cjena,ma i ja bi prije TDI-a jer je u mene sad disel,pa ne bi na benzinca prelazio
 
Jasta 1.6 tdi zeze turbina kad pocne se okretati cesta przi meni bolje TDI nego kakav beznin jest da je TDI skuplji al jbg jak i malo trosi nezz sad :icon_confused::icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top