Savjet za kupovinu sa ebay-a (body kit Audi A5)

Savjet za kupovinu sa ebay-a (body kit Audi A5)

Član
Ovako ljudi planiram naruciti body kit za audi A5 pa jel iko imao iskustva sa ovim i dali da rizikujem:icon_question:
Ovo je u pitanju http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUDI-A5-A-5-FULL-BODY-KIT-NEW-NEW-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem4aa5492b30QQitemZ320600615728QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories
 
Član
nemogu da vjerujem da je ovako mala postarina za ovo sve

a nema tu sta da rizikujes,paypal te stiti kao kupca,ostalo je do tebe,raspitaj se malo po forumima kod raje koja je vec kupila ovo i vidi da li vrijedi tih novaca
 
kakvog iskustva, sa bodykitom ili narudjbom,,,,

sto se narudjbe tice prati da lik ima sto vise transakcija i da su pozitiva, ostalo no frka, jedino da koji kreteni ne porazbijaju to do puta ovamo, ali tada oni snose stetu,,,

narucivao kako ja tako i raja i sve ok, malo pazi na postarinu jer kod nekih iako pise dostava 40$ kad kupis jave se i traze jos 60$ na tu cijenu, kao ne mogu tom kompanijom poslati..... zatrazis lovu nazad i rega sve, meni su vracali....

Al_Galone je napisao(la):
nemogu da vjerujem da je ovako mala postarina za ovo sve

postarina vecinom ide na osnovu tezine,,,,,,

zato su pojacala i subovi preskupi sto se tice dostave :cool:
 
Član
Nista onda mi ne preostaje nista nego da narucim a ako bude kakvih problema uredno vas sve obavjestim...Ko ce me dostaviti to i kako?
 
PyToN je napisao(la):
Nista onda mi ne preostaje nista nego da narucim a ako bude kakvih problema uredno vas sve obavjestim...Ko ce me dostaviti to i kako?

na vrata sve stigne, ako ne bude koga kuci ostave ti ceduljicu da te ceka u posti ;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
nadam se da znas da su ov samo lipovi,tj nastavci za prednu i zadjnu karambolku :)

Znam znam samo mi nije jasno kako se veze za karambolku? Usput necu stavljati na svog audija nego za rodjaka narucujem hehe:lol: da ne bih doslo do zabune:cool:
 
Top