savjet za kupovinu auta

savjet za kupovinu auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
treba mi neko ko se razumje u cijene auta.. znaci imam audija 80 b3 1.8 benzin-plin 87.god koji je u solidnom-dobrom stanju i prodao bih ga i dodao jos 1500km za nesto drugo..
treba mi manje auto, sto je mladje moguce i sa manjom potrosnjom.. oprema i nemora biti neka.. ajd ako mi mozete reci sta bih mogao uzeti i za koliko bih mogao audija utopiti (kako se krecu cijene)..:icon_question::icon_question::icon_question:
 
BHT Ovisnik
za audia mozes dobiti mozda max 4500km i dodas oko 1500km mozes kupiti ajmo reci fiat bravo,on je mlađi,nije velik,ima finu opremu za male novce ili punta uzmes za te novce
 
Član
pa tako nesto sam i konto uzeti.. al ajd reko mozda neko ima neki pametan predlog;);)
 
Član
za te pare..mozes nac fino punta mk2 ..jer su im sad malo cijene opale..a znam curu kupila novog punta ovog mk2 1,2 motor za 4500km..znaci za 6 milja..mozes nac sa finim motorom i opremom
 
Član
auto mi treba za posla, znaci punto bi mogao.. ako naletite na kakav zanimljiv oglas javite:icon_smile:
 
Početnik
uzmi Bravo ili Brava,kad tad bice ti Punto mali i eto problema,a ova dva auta su nesto veca...
 
Član
golfa III nebih... ne svidja mi se posebno to auto, naznam zasto ali nije po mom ukusu nikako..
najpre bih uzeo fiata bravo za te pare, al prvo sad treba audija udomiti:icon_biggrin:
 
Početnik
ja sam imao Bravo 1,2 16v,auto stvarno malo trosi a fino ide kad uzmes u obzir jacinu motora,samo sto se puno osjeti gubitak snage kad klima radi,ostalo je sve 5...
 
Član
bravo bi mi najvise odgovarao.. ima dovoljno prostora, a i prelep mi je.. kakvi su sto se tice kvarova i cena djelova?
 
Član
Bravo je i moj savjet, a motori su mu svi dobri, najtoplije preporucujem 1.6 16v ili 1.9jtd, a i ostali dolaze u obzir, samo bjezi od onog 1.4 12v, to je promasaj od motora. Sretno;)
 
Član
eee sad ste me jos vise zagrijali za brava:cool::cool:.. koliko kosta otprilike ugradnja plina u brava sa 1.6 motorom?
ps. hvala na odgovorima;)
 
Početnik
sto se tice kvarova,ja ih nisam imao,vozio sam ga oko 3god,a ono za ono sto sam se raspitivao nije nista skuplje u odnosu na ostala auta iskljucujuci Golfa 2,mene moj sluzio vise nego dobro,samo ulje filteri i ta potrosne stvari,

a ovosto ti je rekao ITALY,i moj ti je savjet bjezi od 1,4 12v,najlosiji motor i kako sam cuo fiatov TD,sa ostalima ne mozes pogrijesit,s tim da auto nije unisteno..

a sto se tice plina to ti zavisi koliko imas love imas neki ugradjuju od nekih 600km,koji bas i nije za pofaliti,i oni od nekih 1300km,i ugradjuje se u auta s novim motorima koji imaju plasticnu granu...i puno je kvalitetniji...
 
Član
ej nasao sam neki pezu partner, veoma je dobar a mogao bi se jeftino uzeti.. covjek kazer da je 1.3 motor, pa ako ima neko ko zna kakav je to motor i koliko mi se isplati uzeti???
 
Član
ako trazis malo auto s malom potrosnjom za te pare znaci oko 6000 KM mozes uzeti jako dobrog Twinga 2001,2002. god.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top