Savjet za kupnju auta

Savjet za kupnju auta

Član
Ma nije problem sto trosi,svaki ce potrositi po gradu samo mi se nekupuje auto koje nepoznajem. Pa zar 1.2 ili 1.4 motori po gradu vise trose od 1.6 ili 1.9? To je dnevno 10-20 kilometara iskljucivo gradske pete brzine garant nece vidjeti, sa posla na posao nista vise.
Jel koji ima lanac ili zupcasti zbog velikog servisa
 
Član
Ma nije problem sto trosi,svaki ce potrositi po gradu samo mi se nekupuje auto koje nepoznajem. Pa zar 1.2 ili 1.4 motori po gradu vise trose od 1.6 ili 1.9? To je dnevno 10-20 kilometara iskljucivo gradske pete brzine garant nece vidjeti, sa posla na posao nista vise.
Jel koji ima lanac ili zupcasti zbog velikog servisa

Pug 206 1.4 8v motor 154km dodje zupcasti, vodena i spaner i mozes ga sam na sred ceste zamijenuti koliko je jednostavno :)
To je suto dobro ali pregledaj limariju, vanjski dijelovi limarije su u 95% zdravi jako, ali gdje hoce da pocnu hrdjati je zadnji dio tacnije zadnje grede i pod gepeka jer se zastita oguli vremenom a nas narod rijetko zaviri ispod...
Taj motor po gradu uzme 9-10L, ako nisu velike guzve...
 
Član
Od clio benzin 1.2 bjezi...trosi kao neki jak auto...a pod klimom jedva ide. To pricam iz prve ruke!
Ja boga mi ne znam kakvog si ti to vozio clia. Ja imam 1.2 16v niti trosi putno niti je specijalno lijen sa klimom. Prosli mjesec isao na more sa njiim prosjecna potrosnja 4.5/100km, 4 odrasle osobe u njemu i prtljag sa klimom upaljenom od paljenja do gasenja. Ako vozis hibrida onda je ovo puno, ali posto ne vozis ja ne znam u cemu je problem :D
 
Član
Ja boga mi ne znam kakvog si ti to vozio clia. Ja imam 1.2 16v niti trosi putno niti je specijalno lijen sa klimom. Prosli mjesec isao na more sa njiim prosjecna potrosnja 4.5/100km, 4 odrasle osobe u njemu i prtljag sa klimom upaljenom od paljenja do gasenja. Ako vozis hibrida onda je ovo puno, ali posto ne vozis ja ne znam u cemu je problem :D
1.2 8v i 1.2 16v su nebo i zemlja.
 
Član
Ja boga mi ne znam kakvog si ti to vozio clia. Ja imam 1.2 16v niti trosi putno niti je specijalno lijen sa klimom. Prosli mjesec isao na more sa njiim prosjecna potrosnja 4.5/100km, 4 odrasle osobe u njemu i prtljag sa klimom upaljenom od paljenja do gasenja. Ako vozis hibrida onda je ovo puno, ali posto ne vozis ja ne znam u cemu je problem :D
1.2 8v

Cuskija obicna od auta. I naravno pricam o cistoj gradskoj voznji a ne o putovanju. A to da je benzinac potrosio 4.5 litra okaci macki o rep!
 
Član
Ne znam ljudi trosi i dizel po gradu, al 2-3l manje od benzinca, stoga ne razumijem odabir benzincs po gradu. Mij savjet vw lupo 3L . Pusti ove sto savjetuju benzinca mi nemamo ni za turu pića :)
 
Član
Covjek je trazio mladje auto do toliko love. Ne znam po kojoj ti logici kontas da za 3000 moze da kupi nekog dizela 2000+???
 
Top