Savjet za Chip od iskusnih

Savjet za Chip od iskusnih

Pozdrav

Juce sam kupio Golfa 5 2005 g, 105 konja i mislio ga odma chipovati, treba mi savjet dal da to radim ili ne, posto sam tek kupio auto i ne bi volio da mi turbina ili nesto ode, a nisam neki strucnjak oko auta pa mi treba savjet vas iskusnih

LP
 
Član
Da li ce ti otici turbo ili nesto drugo nikad neznas. I kad je vozilo novo to ti nedaje nikakvu garanciju da nesto nece crknuti da negovorim kad je polovno. Jer sutra kad ti pukne nesto prvo ces nazvat mene sa pricom kako sam ti auto pokvario. Kad krenes da se uvaljujes u tuning tu nesmije da bude straha nikakvog. Tu uvijek ima ulaganja koje na kraju nemozes izvuci.

Imas ili nemas druge nema (mislim na ulaganja)

Turbo ti moze crknuti od milion drugi razloga: nekvalitetno ulje; hladni gasovi i sl..
 
Član
na tom motoru svakako imaš velike šanse da ti rokne turbina, čipovan ili ne, jer im je to najčešći kvar.
e sad hoće li to čip "pogurati" teško je reči, ali i ako da, to je u nekim jako sitnim omjerima, isto kao što ćeš brže poderati kočnice, gume i sl. jer faktički imaš brži auto.
ali s druge strane ako ga budeš normalno vozio, pazio i uredno održavao nećeš imati problema, a ako ga budeš derao dan-noć, trke folovi itd. pretpostavljaš šta će biti
ali ustvari glavni problem kad čipuješ auto je taj što ti se to "osladi" i onda ga dereš više i češće i samim tim više i trošiš, što znači da nije problem u čipovanju, nego u čovjeku.

sve je do tebe, kako ga paziš (čipovanog ili ne) tako će te i slušati
 
GTI TDI je napisao(la):
na tom motoru svakako imaš velike šanse da ti rokne turbina, čipovan ili ne, jer im je to najčešći kvar.
e sad hoće li to čip "pogurati" teško je reči, ali i ako da, to je u nekim jako sitnim omjerima, isto kao što ćeš brže poderati kočnice, gume i sl. jer faktički imaš brži auto.
ali s druge strane ako ga budeš normalno vozio, pazio i uredno održavao nećeš imati problema, a ako ga budeš derao dan-noć, trke folovi itd. pretpostavljaš šta će biti
ali ustvari glavni problem kad čipuješ auto je taj što ti se to "osladi" i onda ga dereš više i češće i samim tim više i trošiš, što znači da nije problem u čipovanju, nego u čovjeku.

sve je do tebe, kako ga paziš (čipovanog ili ne) tako će te i slušati

Hvala na savjetu, bas ste mi detaljno napisali. Pa nisam tip za trkanje, vise je to da se smanji malo potrosnja i da malo snage za neke standarde radnje, prestizanje i to, ali to trkanje itd nije dio mog posla :), a kao sto kazes turbina moze otici i od nekih drugih stvari

LP
 
Član
Prvo ti malo navikni da ovu snagu koju sad on ima a onda poslije kad ga cipujes kao da si drugo auto uzeo i odmah znas i da cip radi kako treba jer se snaga osjeca. Znaci prvo ga vozaj ovako pa ako budes htio malo jace onda cipuj ;)
 
Član
vozio sam octaviu sa istim motorom i konjicom (a ona je teža) ide odlično i nema potreba za čipovanjem, stvarno ako već kažeš da nisi neki fast driver nemaš potrebe za čipom moćeš ga dobro potegnuti i preticati sve je stvar do tebe...
 
Član
Ja bih i kosilicu cipovao da moze. Cipuj ti to, neces se pokajati:cool: Kod mene je svako auto do sad bilo cipovano a promijenio sam preko 10 auta i ni sa jednim nisam imao problema, mozda sam imao malo srece ali tako je, a na tom motoru 105ks pravo dobro se osjeti razlika kad se uradi cip u odnosu kakav je sad, naravno kao sto su ti i ovi prije rekli redovan srevis sa kvalitetnim uljem i grijanje motora pod obavezno.
 
Član
1519843210 tema oko čiptjuninga.. uz to od najpoznatijih motora što se čipuje 1.9TDI 105 KS, čitajte malo.
 
ja sam se jedne prilike vozio u petici sa tim motorom,
kaze lik da nije cipovano, al ne vjerujem mu ni rijeci
auto leti ;)
potrosnju neces smanjiti, to su price rekla kazala, kad se osladi gas
neces ga vaditi iz crvenog,, :123:
 
Član
chiptuning je nešto za što se sigurno nećeš pokajati , ako ne probaš nikad nećeš saznati razliku , teoretičara ovde ima puno ,ali u praksi( tj u vožnji) ćeš dobiti odgovore na sva pitanja :icon_rolleyes:
 
Top