Savjet Za Astru zamajac i lamela

Savjet Za Astru zamajac i lamela

Član
Pozdrav društvo.Imam astru H i to 1.7 110ks.Prešao 85 000km i sada osjećam nekakve promjene na papuči kumplunga, najvjerojatnije problem s ovim navedenim u naslovu.Kakva su iskustva sa setovima,luk ili sachs i gdje nabaviti?Vidim da ovdje spominju da Golf V ima isti problem pa evo savjet za kupnju i ugradnju kao i iznos ovog famoznog kompleta...U RH u Servisu dodje 3000KM,ajmeeee!
 
Član
kakve su to promjene na kuplungu, jel kad malo stisnes osjetis vibracije i lupkanje na nozi ili kako vec ??? to ti je ta cijena zamajac je skup do bola, ja zvao ovlasteni i 1500 za astru G zamajac cekas 15 dana da ti naruce orginalni iz njemacke i plus lamela, korpa, druk lezaj i eto 2500 milje
 
Član
menso je napisao(la):
kakve su to promjene na kuplungu, jel kad malo stisnes osjetis vibracije i lupkanje na nozi ili kako vec ??? to ti je ta cijena zamajac je skup do bola, ja zvao ovlasteni i 1500 za astru G zamajac cekas 15 dana da ti naruce orginalni iz njemacke i plus lamela, korpa, druk lezaj i eto 2500 milje

Da,upravo si to opisao kako i jest.Malo od vrha je najizraženije ali ako kroz vožnju dotaknem rukom papuču kumplunga vibrira dosta.Inače zvukova lupanja i nedostataka u šaltanju nema. Zvao Nuića imaju Lukov komplet koji je inače u Astri i cijena je 800 zamajac,740 set lamela i korpa s ležajem.Sada kakva su iskustva s tim djelovima? Ne pada mi napamet slupati toliko novaca na dio koji ima rok trajanja do sutra;),želim reći da nema pravila da može 100 tkm a može 5 tkm izdržati...U splitu u servisu kažu da je Sachs nešto kvalitetniji,bla,bla i u Tokića sve skupa oko 7000kn,brrr!
 
Član
Možda treba samo set kvačila zamjeniti. Zar i zamajac mora otići u isto vrijeme? A nešto mi to rano kod tebe otišlo. Ja evo skoro 165000 prešao, ni lamela ni zamajac ne pokazuju znake da su pri kraju.
 
Član
Skupo do bola, za mog puga oko 200 km čitav set. Možda ne moraš mijenjati zamajac, odvedi auto dobrom mehaničaru da pregleda. Mislim i da se set kvačila može naći mnogo povoljnije, pusti se cijena iz ovlašenih servisa;)
 
Član
nezz ima li neko sa foruma da na neki nacin moze provjerit cijene tih dijelova u ino bilo bi dobro da se znaju cijene i tamo
 
Član
menso je napisao(la):
nezz ima li neko sa foruma da na neki nacin moze provjerit cijene tih dijelova u ino bilo bi dobro da se znaju cijene i tamo

A zamajac je 99% ali navodno se lamela sa potisnom ne mjenja uvijek,ovisi da li je stradala ili ne,ako je ostaviš može neko vrijeme ali u pravilu se mjenja uvijek u setu jer ljudi voze dok se sve ne sruši.Preporuka za mehaničara od mostara,širokog,grda,posušja...Vozio sam uglavnom kod Borasa i u Split Muše...Njihove cjene su ajme majko iako ruke dodju za ovaj posao 150-200KM
Pa rano je otišla,kažem nema pravila,ali to je ta kilometraža na kojoj počim da zeza.
 
Član
jbt kazu za alfu skupi dijelovi,ja sam set korpa,lamela i lezaj platio 400km za 1.9 dizel, marka valeo. Ne mozes znati dok se ne otvori sta je u pitanju, mozda ne treba zamajac dirati. Zavisi kako se vozi auto,nekome rikne na 60k, a nekome na 160k.
 
Član
dumpors je napisao(la):
jbt kazu za alfu skupi dijelovi,ja sam set korpa,lamela i lezaj platio 400km za 1.9 dizel, marka valeo. Ne mozes znati dok se ne otvori sta je u pitanju, mozda ne treba zamajac dirati. Zavisi kako se vozi auto,nekome rikne na 60k, a nekome na 160k.

Da,tako sam ja mislio za Francuze pa voila...Gdje si to kupio? Valeo je za tebe prva ugradnja.Danas zvao po ZG pa imam informaciju za Opelovce u autodjelovima čovjek nabavlja vanka setove i luk i sachs i za mene 5500 Kn,tj za Astru kao kod mene,to je još nekako,u odnosu na ovlaštene.ti su setovi vanka očito povoljniji,luk je njemački pa vjer.je to i s razlogom. Naravno,otvoriti pa tek onda ću znati.kakve su nus pojave bile konkretno kod tvoje Alfe?
 
Top