savjet ...ukljanjanje mali ogrebotina na sajbi

savjet ...ukljanjanje mali ogrebotina na sajbi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav drustvo..da vas nesto pitam...ovo mi para oci otkako sam uzeo auto...na zadnjoj sajbi ..imaju male packice od brisaca..nisu bas male..kako je brisac isao..niej izgrebano...nego je nesto na sajbi..bjelo ...na nekim sam djelovima uspio skinut..samo prstom..a na drugim nisam ni uspio...kako cu to skinuti...
 
Član
nece ostat al ne trebas pokusavat bez masine.a imaju specijalne male paste zato.ja sam bio nabavio nekoliko kom iz njemacke al nestalo.extra stvar za sajbe.vidit cu dali se jos zbavit;)
 
Član
ma probacu ..jer se negdje moze skinut noktom ..pa cu probat..nista me ne kosta...a smeta mi to ..para mi oci..
 
meni nista to poliranje nije pomoglo, nasao sam firmu koja radi popravke pa dok malo otopli odoh to srediti
 
Član
ma niej ogrebotina..nego nesto mutno od brisaca..nije nista izgrebano...neznam ni ja sta je..nije toliko vidljivo al meni smeta..gore oko kocnice..kuda brisac ide..
 
Član
probacemo i to..kad je bal nek je maskenbal..samo da se skine..vjerovatno cu sutra ujtru odma probat..
 
Član
Taaky je napisao(la):
probacemo i to..kad je bal nek je maskenbal..samo da se skine..vjerovatno cu sutra ujtru odma probat..

I ja sam bio skeptičan,al skida benzin kao lud!skinuo sam silu naljepnica koje su stajale godinama na autu benzinom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top