savjet radio originalni opel vektra

savjet radio originalni opel vektra

Član
stari je kupio neki dan opel vektru 1999 god.,predstavicu je kad imadnem vremena,ali nesto nece radio,tacnije sve radi sve se upali ali nece da svira,znaci radio je juce,ali je vadio osigurace pa od tad nesto nece i ovo pise gore na onom malom ekranu SAFK sta mu je veze nemam,ako neko zna kako to da odklonim nek pomaze ;)
 
Član
ponistio si mu kod"code" kad si skido osigurace,moras ukucat njegov kod"code" da bi sad radio a on ti dodje uz njegovu knjigu ako je imas.
 
Član
sanjo je napisao(la):
ponistio si mu kod"code" kad si skido osigurace,moras ukucat njegov kod"code" da bi sad radio a on ti dodje uz njegovu knjigu ako je imas.

a i sumljao sam na to ali nemam tu knjigu kako da nadjem tu sifru?:icon_question:
 
Član
Astra_zlo je napisao(la):
nikako osim da odnes da ga odblokiraja i ugase ti trajno code ako moze

ja mislim da se to nemora raditi,mislim da imaju kodovi na netu imaju sad sam ja trazio i nasao neke,ali gdje da ih ukucam i kako
 
Vidi imas li program kakav za to, da upises serijski broj za radio-a, i onda ti izbaci njegov code, a ukucavas ga na njemu kada ti zatrazi, obicno brojevi gdje su ti snimljene stanice, "1 2 3 4 5 6", ako je code 2134, ti pritisnes 2 puta broj 1 stanicu, 1 puta broj 2, tri puta broj tri, i 4 puta broj 4, pritiskom na broj 5 stanicu obicno unosis code, ili na dugme ok, zavisi kako je kod tebe. Obrati se clanu "strujaze", mozda ti on moze pomoci sta ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Vidi imas li program kakav za to, da upises serijski broj za radio-a, i onda ti izbaci njegov code, a ukucavas ga na njemu kada ti zatrazi, obicno brojevi gdje su ti snimljene stanice, "1 2 3 4 5 6", ako je code 2134, ti pritisnes 2 puta broj 1 stanicu, 1 puta broj 2, tri puta broj tri, i 4 puta broj 4, pritiskom na broj 5 stanicu obicno unosis code, ili na dugme ok, zavisi kako je kod tebe. Obrati se clanu "strujaze", mozda ti on moze pomoci sta ;)

hvala ti puno;);),nasao sam neki program za moj radio ukucas onu sifru sa njega i on ti izbaci kod,u svakom slucaju hvala ti;);)
 
Nema na cemu, samo ces morati vaditi radio da bi vidio serijski broj, ali to i nije problem ako taj program radi i ustedi te 20 maraka, javi sta je bilo ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Nema na cemu, samo ces morati vaditi radio da bi vidio serijski broj, ali to i nije problem ako taj program radi i ustedi te 20 maraka, javi sta je bilo ;)

znam da cu morati vaditi,to cu sutra da odradim pa cu ti javit ako uspijem;);)
 
Početnik
slican sam problem imao na prvoj astri koju sam imao...kodove nadjes preko milion key generatora na netu, a mislim da na playeru imas tipku "AS" - nju moras drzati malo duze dok ne cujes signal beep i onda normalno na tipkovnici stanica od 1 do 6 ukucas kod i to je to...

pozz
 
Član
dami2580 je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Nema na cemu, samo ces morati vaditi radio da bi vidio serijski broj, ali to i nije problem ako taj program radi i ustedi te 20 maraka, javi sta je bilo ;)

znam da cu morati vaditi,to cu sutra da odradim pa cu ti javit ako uspijem;);)

Zapiši serijski, ako ne uspiješ sam, naći ću ti ja odgovarajući code... ;)
 
Član
e ovako seriski broj radia je GM0300X9593561, ali mi je ispao kod 1006 a nema nego tipke od 1 do 6,kako da ga ukucam
 
Top