Savjet Prijedor i okolina, recaro sicevi

Savjet Prijedor i okolina, recaro sicevi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ljudi kao što Vam piše u naslovu naletio sam na piku jedne recaro siceve u prijedoru pa me zanima vrijede li ovoliko koliko je napisano, i ako ima neko u prijedoru da ode pogledati siceve nagradit cu ga :)
 
Član
Mogu ja dobiti tu nagradu msl fino sam ti napisao u kakvom su stanju i da samo vozacev ima ostecenje na platnu
suvozacev je kao nov,a sto se cijene tice i to je malo neg eto malo mi ublazi troskove za druge koje sam vec narucio...
Al evo ti jos slika pa ako ti jos treba uslikacu nije problem i ako te jos sta zanima tu sam!!


dsc08164.jpg

dsc08165.jpg

dsc08166.jpg

dsc08161.jpg

dsc08163.jpg

dsc08162.jpg

dsc08168.jpg
 
Član
Druze ti pravis sprdnju tako sto si otvorio ovu temu!!
Molim admina da zakljuica ovu sprdnju djecak nije uopste kupac samo me je djabe smarao!!
Hvala.
 
Prvo "dječak" ja ti nisam dječak, ako se ti osjećaš tako ja ti tu ne mogu puno pomoći dok ne odrasteš, ja sam ti napisao u pp šta mi je čovjek koji se bavi presvlačenjem sjedišta kazao, a ti ako nisi dovoljno ozbiljan da razgovaraš sa kupcem ozbiljno i iziđeš u susret onda nemoj uopće ni pokušavati biti zabavan na forumu zbijanjem neukusnih šala. LP
 
Član
A to po cemu sam neozbiljan i kako to nisam htjeo u susret da ti izadjem...
Jesi sam predlozi da se nadjemo u Novom i na sta sam pristao jesam li ti odma rekao u kakvom su stanju sicevi i da nisu propali da spuzva nije ulegnuta il nedaj boze rasuta itd...
Tako mani se ti pricao o neozbiljnosti i izlazenju u susret!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top