savijet u vezi ?

savijet u vezi ?

Član
Zanima me jedno,znaci istekla mi je registracija prije 10 dana nisam bio tu i nisam rego auto e sad prekucer sam obavio tehnicki,platio policu sve odradio sto se tice osiguranja i osiguravajuce kuce,doso sam do dijela gdije mi trebaju pecat udariti to jest do PU,e sad imo sam prob sa licnom,morao sam je mijenjati,danas sam radio tako da nisam imao vremena da sredim registraciju,da mi pecat jos udare,pa me interesuje moguli ja vozati sa tim papirima znaci sve je u kompletu :icon_question:
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ja imao istu situaciju , danas platio osiguranje fazone , i regulara mozes vozati po svom kantonu , tako meni rekose :)

ma ija mislim da moze al evo sad zvao rodzaka policajca kaze nema sanse da smijes voziti,pa reko jarane sve sam poplaco samo treba jebeni stembilj od vas kaze nisi registrovan i . Ja poludio i jos veli kazna 200 km 2 boda plus zabrana 2 mijeseca ako me klepe e sad dali smijem ili ne jbg :icon_cry:
 
nemoj se zajebavat znas i sam ko sve radi u patrolama od policajaca koji neznaju cak ni sav zakon napamet nego radije se pritrpi dok ti sve ne bude ok pa onda gas
i JA sam poplaco sve i ceko 15 jebenih dana radi sistema dzaba mi sve uplatnice kad nisam imo pecata na saobracajnoj
informiso sam se i ja bio ovako kao i ti i kazemi policajac ja cu te pustit kad te zaustavim a sam znas kakvih ima sve u policiji kako na koga naletis jbg
toliko pozzz ;)
 
Član
ma najgore je sto je 1 maj sutra,popice se malo nisu mi ti papiri uredu i jbg ode 50 km do 100 da to malo sanira,haman bice naci drugo auto :icon_confused:
 
Član
tebi osiguranje ide od tog dana kad si platio, tako da slobodno mozes da vozis. Ja sam vozio po cijelom Ze-Do kantonu a ni tablica nisam imao, samo policu osiguranja
zaustavili me milion puta, cak i pod rotacijom jedanput, i sve regulara
 
Član
Pa ija kontam da mogu na osnovu police znaci ima lijepo pise da sam od 25.04.2012 pa do 25.04.2013 osiguran imam cak i papir od tehnickog da je sve udure da je sve o.k one uplatnice dzidze midze,ma ja cu voziti pa nek ide sve dodzavola sta god da bude :) ;)
 
Član
ma samo polako,drži se ograničenja,svjetla pojas i neće te niko,ja nisam gledo kad istječe vozo 5 dana neregistrovano i
bez osiguranja išo 150km od kuće u drugi entitet vratio se nazad i niko me nije zaustavio :D
 
Sto se tice policije u mom gradu, mogu ga vozati i neregistrovano, nece mi kaznu napisati... znam ih vecinu :D ali jbg auto se mora regati jer se ide i u Mo i Sa... a i ja isto msm da se moze na osnovu police osiguranja voziti u svom kantonu... to sam cuo od dosta raje a eto nisam nikad pit'o cojka u osiguranju da li moze... bas cu ga jednom pitati, cisto da znam :icon_smile:
 
Top