savijet farbanje kocionih kljesta

savijet farbanje kocionih kljesta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz evo ovako treba mi savijet u koju boju da ofarbam kociona kljesta i cime bi bilo najbolje znam da su dolje visoke temparature i da cim god da ofarabam nece dugo da potraje ali nema veze
znaci zanima me u koju boju bi mi vi predlozili evo slike autica



Znacu CRVENA,ZUTA,CRNA,BOJA FELUGA,PLAVA ili .....:icon_question:
 
Početnik
ima tema dosta o tome kako scim na koji nacin...a boje svaka osim crvene i zute je OUT...ili zavisi sta pokazujes time,onda neke dr boje ;)
 
Član
Ma drug nije mi bitno toliko sa cim cu nacice se neki sprej :icon_smile:
Sa kojom bi bojom auto najbolje izgledalo mislim zapadalo za oko :icon_rolleyes:
 
Član
ja mislim da bi crvena dobro dosla,sad ne znam koliko ce odudarat od boje auta,ali svejdno da je moj ja bi crvenom ofarbao,sad svak ima svoje;);)
 
Član
idi na crvenu... a oko farbanja, pogledaj col3-ovu garazu, cini mi se da je kod njega bilo fino objasnjeno i islikano ;)
 
Član
Drug ne vidi se slika
Zasto bi svi u crveno mene nekako sve vuce na ZUTO ono drecavo :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
evo kako je meni ispalo,jos mi ne spada boja i ne topi se
http://www.bhtuning.com/jetta-mk2-coupe-zimski-setup-no-37-38str-t-27575-24.html
 
BHT Ovisnik
da,prvo cetkom skinuo najgori sloj hrđe,zatim smirglom grubim obicnim presmirglao,razrjeđivač na krpu i sve ocistio da nema prasine,uzeo obicni crveni sprej i sve fino ofarbao,na kraju kad se malo posušilo presao bezbojnim lakom,felge sam skidao xxx puta i mjenjao na autu tako da na dobošu samo malo od stalnog skidanja felge malo zacrtalo,al se ne primjeti sa felgama na autu,naprijed kao da sam jucer lakirao na kljestima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top