Sava HP ljetne gume

Sava HP ljetne gume

Opasno je izaći sutra ujutro na ulicu, može nešto past na glavu i ubit čovjeka, opasno je i hodat po klizavim pločicama može se "izvrnut" gležanj ili nedaj bože slomit noga....:rolleyes: :D
 
Član
posto sam svaki dan na autoputu u dva smjera, i tako 5 godina zaredom, mogu reci da je sve preko 180 km/h STRAHOVITO OPASNO. Nisi ni svjestan koliko si brz ako vozis preko 180 km/h naspram onog koji je u desnoj traci i vozi npr .100 km/h i zeli da pretice vozilo ispred, u pitanju su milisekunde da te ne vidi na retrovizoru...
ima nesto na 180 ja primjetim da mi auto legne na cestu (spusti se) . 180 ili kad se pretvori 50 metara u sekundi sto je poprilicno jebeno jer jedan treptaj oka je 0.3 sekunde do 0.4 prosjecno (sad racunajte koliko metara se predje naslijepo ) :turbo: ali kog to briga :D
 
Član
ima nesto na 180 ja primjetim da mi auto legne na cestu (spusti se) . 180 ili kad se pretvori 50 metara u sekundi sto je poprilicno jebeno jer jedan treptaj oka je 0.3 sekunde do 0.4 prosjecno (sad racunajte koliko metara se predje naslijepo ) :turbo: ali kog to briga :D
Briga tvojih najmilijih sto ostaju iza tebe
 
Član
Ja imam savu intensu hp205/55 r16 na golfu vec 2 god i zadovoljan sam.na saabu smo imali naprijed continental a pozadi kupili savu 225/45 r17.tako se desilo i vjerujte da kad sjedes pozadi ne cuju se gume.dosta tise nego naprijed.i sada na passatu su takodje sava uhp 225/45 r17 i nema zamjerki
 
Član
Ipak u zadnji cas sam se odlucio za Sportivu, cijena 102 km u Makbelu, nadam se da se necu pokajati jer su mi je preporucili da je bolja u odnosu na Savu i da 100% ne bruji zbog sara.
 
Član
Ja sam prekljuce kupio 4 sportiva compact 195/65R15,ne cine se lose,atraktivno izgledaju,vrijeme ce pokazati kakve su

Послато са NOA H4 уз помоћ Тапатока
 
Član
Ipak u zadnji cas sam se odlucio za Sportivu, cijena 102 km u Makbelu, nadam se da se necu pokajati jer su mi je preporucili da je bolja u odnosu na Savu i da 100% ne bruji zbog sara.
imam ih ja, i zadovoljan sam i dosta ljudi je vozi, kao i pola Hercegovine, što zimskih što super z+, niko se pretjerano ne žali njih, tako da slobodno se može uzeti :)
 
Član
Sava intensa 225 45 17:
sssssssssss.jpg

Sportiva performance 225 45 17:
ddddddddd.jpg

po ovim karakteristikama za kisu i buku Sava izgleda bolje za nijansu....
 
Super Moderator
Dobra je ta sportiva i ja sam je kupio. Imo sam i super z, ova je bolja za sad a ljepse izgleda puno
 
Koliko god brand bio velik novo je novo...bar po mom misljenju..
A citam i ove komentare 220na sat zimi??
Doduse nije bilo snijega ali autoputem ici tom brzinom je vise nego riskantno...ne toliko za tebe nego za druge...
Ja max sto sam isao je 175-180 i sekunda da se neko ubaci ispred tebe tesko se zaustavit...
 
Član
Koliko god brand bio velik novo je novo...bar po mom misljenju..
A citam i ove komentare 220na sat zimi??
Doduse nije bilo snijega ali autoputem ici tom brzinom je vise nego riskantno...ne toliko za tebe nego za druge...
Ja max sto sam isao je 175-180 i sekunda da se neko ubaci ispred tebe tesko se zaustavit...

Nisam ni vozio autoputem vec zatvorenom cestom gdje nema automobila
 
Top