Sat od mk3 u mk2??

Sat od mk3 u mk2??

Član
Jel ima neko ideju, plan šemu kako d aubacim sat od trice u dvicinu tablu da to na nešto liči jer moram mjenjati sat pola mi nije tačno nstrumenata, d aje neko odradio to kako treba svi prijedlozi dobro došli....I jedan napomena neću d aubacujem tablu ok mk3 to nikako...hvala na savjetimaunaprijed..pozzzz:cool:
 
moras pocupat nosace od starog sata, ubaci taj od mk3 pa probaj nesto iskombinovat da ga fiksiras,malo se nece vidit pocetak temperature i kraj goriva
 
Član
E to znam zar se ne može na ove nosače postaviti i ne znam hoće li škripati u vožnji????A d ami je slika da vidim kako to izgleda.....pozzzz:cool:
 
Član
R da mi je vidjeti jel ružno i to, i dal se drma u vožnji i to kako legne iskustva da se bezze ne ***** ako posao ne vrijedi.....pozzz:cool:
 
Član
ja sam to hteo u svoju dvojku...pa nije to to... nosaci se samo rasire,nema potrebe da se menja... plastika sto dolazi oko sat onda treba da se vari,treba sa svih strana malo dodati,jer zine

a sto se povezivanja tice... ja sam pokusao na 1.8 gti (pb oznaka) morao sam dosta stvari da menjam,nije se isplatilo
 
Član
Meni odg sat od trice jer je motoro i instalacija od trice i sad mi ništa nije tačno sem goriva, pa radi toga to moram raditi al me brine kako to uklopiti i postaviti d ane bude ciganluk da bude sve decentno..pozzzz:cool:
 
Član
imam ja par slika,nacu pa ti okacim kako to treba da legne... iskreno,bolje ne diraj,fabrika je fabrika :cool:
 
Član
hehehe i ne bih dirao al mi je bezze da mi obrtaji rade ko d aje auto vr vazda preko 3000 rmp, što je prosto nemoguće da mi je redna temp na trećoj crtici kod dvojke itd......to me nervira i ne mjenja mi se dvicin nikako..pozzzz:cool:

I stavi te slike bgt, može i na P.M...hvala..pozzz;)
 
Član
zasto preko 3000? aj malo pojasni koji motor a koji sat i sta te muci :icon_smile:

inace evo kako to lezi
p4010148.jpg

coolantleakison003.jpg
 
Član
Motor 1,9 td tip motor aaz, godina 1995, moj sat u je novija tipa od golfa dvice sa obrtajima od trubo dizela jedan džek, kako god da spoji mi elektirčar obrtomjer nije tačan evo krenuću od ovoga prvo radi atuo ne nekih 950 obrt on pokazuje 1100 leže,...a sat je 100% isparav jer je na dvicinom motor sve ok bilo....temp radna mu je između pola i treće to je nekih 85-90 stepeni, što je nemoguće tako da ode......itd... ova prva slika en izgelda loše...pozzz:cool:
 
Član
duza ti je tabla od trojke, malo ce biti belaj za podizace, smetace ako su obicni rucni... mislim da sam to negdje vidio na forumu
 
Član
mokeBass je napisao(la):
duza ti je tabla od trojke, malo ce biti belaj za podizace, smetace ako su obicni rucni... mislim da sam to negdje vidio na forumu

Drerug samo sat jer mi je neophodno ne bih dao dvicine table nema šanse to ne dolazi u obzir..pozzzz
 
Top