sarplaninac??, slike poslije mjesec dana, str.1

sarplaninac??, slike poslije mjesec dana, str.1

Član
RE: sarplaninac??

@boss hvala druze, za sad mi ide dobro nemam vecih problema, treba li mu boks jer sam procitao negdje da mu je zivot na lancu mucenje :icon_rolleyes:
@octavian i ja ga dobio :cool:
 
Član
RE: sarplaninac??

ovat.jpg


Jos malo pa ce izvaliti drvo! :D
 
Član
RE: sarplaninac??

_vwfan_: ne znam sta bi ti rek'o :) ... prije bi rekao da mu je zivot u boxu mucenje... napravio sam mu box, al kad je u boxu sav je nesto nikakav :) neraspolozen, samo lezi, tuzan skroz... rjesenje je bilo da ga svezem za box i da mu otvorim vrata od boxa, tako da se moze sakriti od kise, a inace uvijek je napolju.. box mrzi :D po snijegu spava napolju, cak i na - 20, nista mu ne smeta... mislim da mu box i ne treba nesto, jedino mu moras napraviti neki krov, da ne kisne, jer na kisi ce stojati 2 dana, nece spavati... a u kolibu nece uci...

@ addo : ma jok ba, to mu je bila privremena lokacija, dok se box pravio :)
 
Član
RE: sarplaninac??

aha, neka onda za sad na lancu, neku sam mu kucu od bureta napravio, fino prostrano :cool:
 
Član
RE: sarplaninac??

samo da mu ne bude zima, ipak je jos mali cuko, i ne podnosi bas najbolje hladnocu :) gledaj pa mu barem neku dekicu ubaci u to bure, da se moze utopliti... :)
 
Član
RE: sarplaninac??

boss_C200 je napisao(la):
samo da mu ne bude zima, ipak je jos mali cuko, i ne podnosi bas najbolje hladnocu :) gledaj pa mu barem neku dekicu ubaci u to bure, da se moze utopliti... :)

izgleda najvise voli piljevinu pa sam mu ubacio i jos sam sijenom oblozio, polijepit cu i stiropor ako treba :cool:
 
Član
znaš li porijeklo malca? mislim, odakle si ga dobio/uzeo ili pak našao?
čistokrvnost rase može samo veterinar utvrditi..

pored toga, ako se neka rasna kuja jednom nekom drugom rasom pari - u zdravom svijetu uzgajača ta kuja gubi klasu
 
Član
@RCat Ovdje gdje zivim tornjak je najpoznatiji pas pa poslije smrti svog cuke koji je bio 90-o godiste kao i ja, a krepao je 2007., opet sada odlucim da nabavim cuku i posto komsija drzi tornjake rekao mi je dogovorit cemo se pa da jednog uzmem.U medjuvremenu jedan mali mi donosi cuku kojem je prednja desna noga slomljena a lijeva iskocila, zao mi bilo i uzmem ga sebi.;)
 
Član
RCat je napisao(la):
znaš li porijeklo malca? mislim, odakle si ga dobio/uzeo ili pak našao?
čistokrvnost rase može samo veterinar utvrditi..

pored toga, ako se neka rasna kuja jednom nekom drugom rasom pari - u zdravom svijetu uzgajača ta kuja gubi klasu
ovi nasi veterinari nemaju pojma,znaju samo sta je njemacki ovcar(vucijak) i to je to;)


nego druze posalji slike fino ociju,ako mozes u stav ga staviti,sliku zubala i neku u pokretu,pa da ja vidim sa jednim moze li preko slike prosuditi inace covjek je uzgajivac sarac-a.
 
Član
hehe zuka nema veze sta je, zavolio sam ga pravo tako da mi je svejedno, ali svakim danom sve je vise sarplaninac :cool:
 
Član
zuka_ je napisao(la):
RCat je napisao(la):
znaš li porijeklo malca? mislim, odakle si ga dobio/uzeo ili pak našao?
čistokrvnost rase može samo veterinar utvrditi..

pored toga, ako se neka rasna kuja jednom nekom drugom rasom pari - u zdravom svijetu uzgajača ta kuja gubi klasu
ovi nasi veterinari nemaju pojma,znaju samo sta je njemacki ovcar(vucijak) i to je to;)


nego druze posalji slike fino ociju,ako mozes u stav ga staviti,sliku zubala i neku u pokretu,pa da ja vidim sa jednim moze li preko slike prosuditi inace covjek je uzgajivac sarac-a.

pa ima i kod nas stručnjaka za male životinje ;)

@ sretno sa cukicom
 
Član
ma cuko jeben lik pravo vidi se na njemu jos zelene oci uhhhhhh...........






















:lol: extra cuko sretno sa njimm;););)
 
Top