sarplaninac??, slike poslije mjesec dana, str.1

sarplaninac??, slike poslije mjesec dana, str.1

Član
Eh ljudi zna li mi ko reci je li ovaj moj cuko sarplaninac, neki mi kazu jest, neki kazu mjesavina neka, danas sam ga vodio kod covjeka koji ima sarplaninca i pravo su slicni skoro isti.Imao sam dosta problema dok sam ga digao na noge, prednja desna slomljena, lijeva iskocila, uglavnom sad je dobar.Ovo nista nece promijeniti, ali eto interesuje me zna li neko tacno :icon_rolleyes:
[attachment=37545][attachment=37546]

[attachment=37547][attachment=37548]
Evo slika od veceras, ovdje je oko mjesec dana stariji.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

Prilozi

  • Picture 414 [1600x1200].jpg
    Picture 414 [1600x1200].jpg
    118,8 KB · Pregleda: 9
  • Picture 415 [1600x1200].jpg
    Picture 415 [1600x1200].jpg
    170,4 KB · Pregleda: 24
  • Picture 416 [1600x1200].jpg
    Picture 416 [1600x1200].jpg
    175,9 KB · Pregleda: 24
  • Picture 417 [1600x1200].jpg
    Picture 417 [1600x1200].jpg
    163,1 KB · Pregleda: 47
RE: sarplaninac??

cistokrvni sarplaninac ima jako velike sape, bas ogromne u odnosu na ostatak tijela,,,,

barem se tako sjecam da sam ih ja razaznavao, meni ovaj lici na pravog jer na 4 slici mi se sapice cine velike,,,

a bio ne bio, pravo je sladak, zavidim ti sto mozes drzati ovako nesto,,,,,
 
Član
RE: sarplaninac??

lijep je nema govora,bio cistokrvni sarplaninac ili ne,pravo je lijep. Clan allroad bi ti vrlo lako mogao pomoci. Roman i sam ima prelijepog psa,i mislim da dobro poznaje sarplanince,cekaj da se on javi i reci ce ti;)
 
Član
RE: sarplaninac??

zen3dom je napisao(la):
cistokrvni sarplaninac ima jako velike sape, bas ogromne u odnosu na ostatak tijela,,,,

barem se tako sjecam da sam ih ja razaznavao, meni ovaj lici na pravog jer na 4 slici mi se sapice cine velike,,,

a bio ne bio, pravo je sladak, zavidim ti sto mozes drzati ovako nesto,,,,,

hvala druze, sape su bas sire nego kod ostalih cuka to sam primjetio, tu je to, mozda nije cistokrvni ali izgleda tu je negdje :cool:

ArminM je napisao(la):
lijep je nema govora,bio cistokrvni sarplaninac ili ne,pravo je lijep. Clan allroad bi ti vrlo lako mogao pomoci. Roman i sam ima prelijepog psa,i mislim da dobro poznaje sarplanince,cekaj da se on javi i reci ce ti;)

hvala, kod nas su ovdje poznati tornjaci i ja sam htio jednog nabaviti jer komsija mi rekao jeftino, kad donese mi jedan mali ovog slomljene noge i zao mi bilo da ga ne uzmem i sad ispade sarplaninac, vidjecemo hoce li se javiti Roman :cool:
 
Član
RE: sarplaninac??

meni se po izgledu cini da jeste. mada kad su mali, vecina ih je nekako "neprepoznatljiva", tj dosta ih vuce na one avlijanere izgledom, a kasnije kad se pocnu razvijat, onda se vidi da li je to to. sto se tice boja kod ovog, prave su sarplaninske koliko ja mogu primjetit... nek vam je sretno i veselo :D
 
RE: sarplaninac??

jos ce se vise sape istaci, za jedno 5 mjeseci ces da vidis kolike ce biti, i ako bude vukao ko lud, nema fule, hehehehe
 
Član
RE: sarplaninac??

jest cistokrvni....

kod mog druga je zenka i okotila se a ne zna se ko je otac....tak da ce ic da djeljenje
 
Član
RE: sarplaninac??

Ja se izvinjavam autoru što ću malo skrenuti sa šarplaninca koji je btw prelijep :icon_smile:
Da li neko ima ili možda zna nekoga da ima ženku njamčkog ovčara za parenje?
 
Član
RE: sarplaninac??

_vwfan_ je napisao(la):
Svaka cast, stvarno je ljepota :cool:

:cool:

ako te bilo sta zanima u vezi sarplaninaca, ja znam :icon_biggrin: pa pitaj

a neko je spomenuo da puno jede... uopste ne jede puno i ne jede bas ni sve :icon_biggrin: kad napuni 1 godinu jede jednom dnevno, 600 gr suhe hrane, ja uzimam vrecu od 20 kg.... 40ak KM ...
 
Top