Sarajevski taksisti (ni)su najgori na nasim ulicama

Sarajevski taksisti (ni)su najgori na nasim ulicama

Član
E meni je jednom jedan zakocio i mislim da je skont'o da se zahebao, al mu je kasno bilo! :lol::lol: Proletio je kroz raskrsnicu i nije mi ni sekunde zao, a njemu se malo i krov izguzvao. Sa tim autom ovaj nece vise nikom zakociti! I naravno da sam ja kriv sto ne drzim odstojanje.
 
Član
Po meni su najbolji sarajevski taxisti,jer su njihova licna auta,pa paze vise neg ostali i dosta su ljubazniji... A nije ni cudo sto ostali taxi-sti non-stop ucestvuju u nekom udesu,a da nisu krivi, jer ne radi im kako treba zadnje osvjetljenje
 
Član
Danas gledam (da ne imenujem) člana foruma kako na anexu skuterom prolazi kroz crveno svjetlo.

Dva dana ranije na grbavici takođe član foruma ne stiže na žuto :) (kasnio je samo 10 sekundi - DEBELO CRVENO :))

Kroz 5-6 dana vozim se vilsom i kod robota čekam na semaforu, taman auta stadoše (crveno) i ja krećem da pređem s biciklom kad prozuji kvazi tuner (član našeg foruma), niotkud - kroz crveno.

Mislim.... opet ne kazem da SVI to rade ali ovo su bila 3 razlicita clana foruma. Da ne ispadne da napadam druge, licno - kod pošte na čobaniji primorano skrenem u desnu traku (kojom tramvaj vozi) i stanem iza taxiste, kao i inace njih libo qrac što su tik prije semafora stali da naplate vožnju, i taxi kreće kad se žuto upalilo, ja jbg krenuo za njim i mene već crveno uhvatilo, naravno-ne stadoh :)


Jednostavno ti je nekada furka prekršiti nešto kako bi zadovoljio neki svoj ćejf, nekada te muka natjera a nekada milijardu briga u glavi pa još ti se i crveno pali.... i da staneš? haha :)


Iz ovog razloga nemam ništa protiv taxista jer niko od nas nije savršen. ALI - generalno gledano nisu mi baš dragi u saobraćaju isključivo zbog konstantnog oduzimanja prednosti. Jbg ubace se kad god im qrcu ćejf i šta, udariš ga - ti kriv. heh :) još ako ga prebiješ robija ne gine :)
 
Top