Sarajevo - Vitez stanje puta?

Sarajevo - Vitez stanje puta?

Član
Lasvanska petlja je izgleda neprohodna...bar je danas bila, kolega nije mogao iz zenice u vitez, isao preko vjetrenica iz zenice
 
Super Moderator
pa samo preko kiseljaka ides i to je to. zatvoren je dio lasve kod Bajre, al tebe to ne zanima ne trebas u travnik, tako da gas :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Isao ja danas u Vitez. Nije bilo prohodno kod Lasve na petlji. Poslije su prokopali da voda otice ali slabo. S obzirom da jos pada i da je danas padala jaca kisa tamo nego li u Sarajevu, sumnjam da ce bit prohodno. Preko vjetrenice ti je i guzva, dosta kamiona pa ako nije nesto hitno predlazem da sacekas koji dan.
 
Član
i mene zanima ta relacija jer bih sutra ujutro aBd trebao ici za travnik,na bihamkovoj stranici kazu da je saobracaj preko kiseljaka otezan
 
Član
REALNO... ne krecite nigdje da je ne znam sta u pitanu... nije vrijedno :) Stanje je katastrofa gdje god krenes mozes se samo zaglaviti :)
 
Legend
USK - Sarajevo-Bihac za sada preko Rostova, Komar zaobici jer je neprohodno ;) inf BIHAMK
Ja sam juce prosao preko komara, nije tako strasno.. Takodje , lasva (podvoznjak na izlazu sa brze ceste) je bio poplavljen, prosao sam na vlastitu odgovornost (moze tatin auto haha :D) ugl moj prijedlog je definitivno preko kiseljaka da se ide, ima i tamo par kriticnih situacija ali nista strasno, ubacit cu slike, onda na Docu na Lasvi je kriticno bas, rijeka se izlila na cestu skroz, nesto su i to juce bagerima popravljali, vjerujem da je danas vec prohodno tu.. Komar je bio pod snijegom ali se moze proci bez problema.. tamo dalje do D.Vakufa je normalno sve..
I da, da napomenem najkriticnije je bilo u Turbetu, tu se stvarno dosta vode izlilo, tako da svakako preporucujem informisanje putem BIHAMKa, iako oni malo i dramatizuju al et..
komar :
10372536_10152930175105353_5552946517351964397_n.jpg


Dijelovi puta kroz kiseljak i busovacu :
10309191_10152930175380353_3685537501463111450_n.jpg
 
Top