Sarajevo, Stari Grad

Sarajevo, Stari Grad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sinoc oko pola 8 navecer za vrijeme ogromnih padavina krenem na kaficu kad imam sta vidjeti u mahali... Vozilo javnog gradskog saobracaja veoooma velikom brzinom juri niz mahalu (kvar na kocnicama + snijeg) i zavrsi na terasi mog rodjaka i samo 3 metra od kuce mog dede. Sreca u nesreci je ta sto se u kombiju nalazila samo dva putnika i vozac koji je jedini od povrijedjenih. Da nije bilo ovih parkiranih auta koja su sada zdrobljena sami zamislite sta bi bilo...



 
Član
bas mi prica djevojka,tu joj od jaranice auto bilo parkirano,skroz zdrobljeno ,odma ga morali na otpad,kao i vecina tih auta tu,ja bi tog covjeka ubio sto je vozio taj bus,mogu mislit kako se ti ljudi osjecaju,ni krivi ni duzni ostavili auta i tako se desi,a rodjak ti je imao srece mogao mu je bus pokucat na vrata...
 
Sto bi ubio covjeka? Nije on kriv sto su mu otkazale kocnice! Cak je spasio dvoje putnika ozlijedivsi sebe, i nikoga nije ni tako. Zamisli sta bi se njima tek desilo da su proletili dalje. Svaka mu cast. Heb.. auta to ce GRAS morat nadoknadit stetu!
 
Član
Astra je napisao(la):
bas mi prica djevojka,tu joj od jaranice auto bilo parkirano,skroz zdrobljeno ,odma ga morali na otpad,kao i vecina tih auta tu,ja bi tog covjeka ubio sto je vozio taj bus,mogu mislit kako se ti ljudi osjecaju,ni krivi ni duzni ostavili auta i tako se desi,a rodjak ti je imao srece mogao mu je bus pokucat na vrata...

sta ti bi ubio vozaca jel pa ja bi ubio tebe sta da nije bilo tih auta? zapitaj se malo sta je bolje 3 auta ili 3 zivota
 
Član
decko cini mi se da ti nemas ni osnovne skole? Logika ti je 0.. Sta sad treba pravdat covjeka sto je pokupio ljudima auta? Ko prica o zivotima i ljudima ovdje,jesi ti normalan? JA sam samo pomenuo auto,da je tu moje auto bilo parkirano... Dakle da ti jos jednom napisem ,govorimo o autima ne o zivotima,razumijes? Da je necije auto bilo tu pitao bi ga jel mu drago sto je posluzio kao prepreka za zaustavljanje autobusa ... NAravno da je zivot vredniji,ali o zivotima ovdje nije rijec..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top