Sarajevo meet 30.01- 20.30h

Sarajevo meet 30.01- 20.30h

Član
RedLine je napisao(la):
Ja ne mogu da vjeruj raje ,trkaca ili kako se vec zovete da nas je 10 doslo i niko vise iz sarajeva... Znaci u ravnici svima blizu itd i dosla ekpiica koji svaku put dodju,sramota stvarno,kako bi se ujedinili za neki veci cilj auto sporta u Sarajevu... zalosno i tuzno,skuovi nula bodova !!! A naziv trkaci cemo vidjeti na street race sezoni,vi nemato pravo da se zovete trkaci ;)

Druze moras malo prije najavit. Dosta nas je imalo nesto zakazano za vcrs ;)
 
Ja sam tek sad vidio temu i mislim da je tu srz problema,mislim da bi se bar dva - tri dana prije okupljanja trebalo postaviti,jer neki ljudi imaju obaveze,a kad se unaprijed najavi sigurno ce doci vise ljudi,jer ce se moci organizovati,a ovako "5 do 12" to je malo teze.Ja nisam bio u Sarajevo,a da sam bio sigurno bih propratio ovaj event :)
 

JD.

Član
RedLine je napisao(la):
Ja ne mogu da vjeruj raje ,trkaca ili kako se vec zovete da nas je 10 doslo i niko vise iz sarajeva... Znaci u ravnici svima blizu itd i dosla ekpiica koji svaku put dodju,sramota stvarno,kako bi se ujedinili za neki veci cilj auto sporta u Sarajevu... zalosno i tuzno,skuovi nula bodova !!! A naziv trkaci cemo vidjeti na street race sezoni,vi nemato pravo da se zovete trkaci ;)

tako je to brate kad ima 10 razlicitih okupa isti dan

dobro je bilo ljeto 2009 kod interexa, svaku noc puno raje, a proslo ljeto se svi razletili na 100 strana
 
Član
Ja tek vidio temu, a vjerujem da mnogi nisu ni znali to jer je dosta raje bilo kod Konzuma na Pofalicima, sigurno bi isli tamo da su znali ;) drugi put ranije najavite
 
Mislim da ste fulili godisnje doba za okupljanje , sacekajte malo toplije dane , nadjite kakvu lokaciju da nije bogu iza nogu i da nema pistolja alkoholicara i slicno i imat cete okupljanje kakvo smo i prije imali do tada grupice ce uvijek biti
 
vecinom bili mi iz VENOMA : golf 5ica, fiat brava, fiat punto turbo (brum brum), ford focus, golf 2 2.0 16v ABF, dva clana carbona emirex i cera, clan nejlajna hahaha prepoznat ce se ovaj ocu rec redlinea XD te jedan neopredjeljeni na forumu poznat ko kAcA fiat stilo...zaboravih bio je neki lik jos s dvicom i s jos nekim autom al ne htjedose pric...

evo par slika sa jadnim mobitelom jbg igy nas izradio al et tek da se vidi da je bilo meeta...

30012011893.jpg


30012011894.jpg


30012011895.jpg


30012011896.jpg


30012011897.jpg


30012011898.jpg


30012011901.jpg


30012011900.jpg


poslije toga kafa i to je to zezancija ko i uvijek dobra atmosfera..

Little Dragon je napisao(la):
Mislim da ste fulili godisnje doba za okupljanje , sacekajte malo toplije dane , nadjite kakvu lokaciju da nije bogu iza nogu i da nema pistolja alkoholicara i slicno i imat cete okupljanje kakvo smo i prije imali do tada grupice ce uvijek biti

meni je predobro taman nema idola nit problema kao sto ih je bilo na tim okupljanjima koja ti spominjes, samo normalnih ljudi i zaljubljenika u ovaj sport, nikad policije nit cega drugog...
 
Član
RedLine je napisao(la):
Da kako sto je momak najavio sedam dana radnije u istocnom sarajevu i opet dosla std ekipa :/

ja bio na omv i krenem kod vas kad zena zove gdje cu odbiti (oklagia negine) ahahah XD
 

IGY

Član
evo da se javno izvinem :)
kako sam i rekao mozda cu doci, ali zajebalo me kuglanje, nakon 2 sata kuglanja jedva sam se do kuce dovukao...
 
Top