Sarajevo City of Golf

Sarajevo City of Golf

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Taksista je posteno najaci...sa 300 na 70 i prodamo....I to je njemu ,,normala,, :lol: Ali filmic nije los, golf,golf i samo golf...
 
:lol::lol: lude snimke felge na kecu su 17 ke i bile su u vlasništvu člana foruma LIGA vozao ih je kratko i prodo
 
Član
Sta kaze taxista, ravnas ga svjesno ga ravnas, lol ja spike, prava ona levatska :)
A sta kaze ovaj drugi, sta te kupili poslije prodaje golfa ? hahaha tojota, hahaha koja tojota ? hahah evo ova ovdje tojota... hahah... Jaki su, jaki su
 
fini klipovi, baš sam se nasmijao gledajući, a ovaj
lakirer mi je najjači, kaže: ko ti je ovaj što si ga
doveo, neki stručnjak ili ? to se boja slijeva samo.
ali nije kec nimalo loš ispao, kad poče pričati o
difuzorima i led diodama ja sam konto ode ovo u propast,
a i ovaj taksista se razmaho, ručna , ravnanje brate ovo ono,
nitro folovi, :lol::lol::lol:
nisu trebali prikazivat onog izdajnika što zamjeni peticu za rav4 :icon_mad::icon_mad:
vratiće se on vw-u:lol::lol::lol::lol::lol
 
Član
Heheheh, da su samo nastavili da loze onog cunera, bilo bi bolje nego Borat....:lol:
A sta kaze cuner, vozi se treba u mercedesu i kad stane pored neko sa golfom a ona kaze vidi dobrog golfa j*o te tvoj mercedes :lol:
mora da on to zamislja dok se vozi u onom kecu sa tablom od dvojkeeee, :lol:

Ali onaj iz Renolovog servisa je dao naj bolju dijagnozu, auta su se dosta brze razvila nego li svijest ljudi u Bosni :lol:
 
Član
Prejak dokumentarac.... Dosta sege i realnih stvari.
U onom trecem dijelu klipa kad cetnici pogadjaju dvicu, u autu mi je amidza bio... Djecu im zensku j*em.

edit.

Sta je sad sa ovim cuniranim narandzastim mk1 Golfom?
 
Član
nemojte mi komsiju Tarika (lakirer) dirat :icon_mad:
a Senad taxista je glavni:lol:
onaj golf je isao perfekno 16-ka bila u njemu i pocela ga zaj elektronika, palenje...i prodali ga onda:123:
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Koliko se sjecam ovo je snimano prije par godina, tada su bili u modi difuzori itd :cool:

ja mislim da ima bar 5 god ako ne i vise, a tad je golf bio pojava u gradu, ljudi se gubili kad otvori vrata daljinskim a nema steka:lol:
 
citiram:"ja mislim ipak da je renault bolje vozilo ,a za golfa to da on ipak ostaje kao seosko i tvrdo vozilo" hehe:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top