SAOBRACAJNE NESRECE - PAZNJA POGLEDAJTE SVI

SAOBRACAJNE NESRECE - PAZNJA POGLEDAJTE SVI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma nemaa veze raja Bilo ili nebiloo..uvijekk imaa novii clanovaa na Formuuu nek pogledajuuuu.nekom ce valjda korisnoo doci da naucii neshh !!..:icon_sad::icon_sad:
 
Član
pretpostavljao sa da bi mozda moglo biti ali stare teme se zaborave i ne otvaraju a novi clanovi stalno dolaze..a i stari trebaju se podsjetiti
 
Član
ovdje na forumu smo mi svi veliki zaljubljenici automobila, pa samim tim i brzine, i ne sumnjam da smo svi prilično kvalitetni vozači, ali ovi klipovi su jako dobar podsjetnik šta se sve zbog djelića sekunde može desiti, pa da čovjek sebi (i drugima) upropasti život. Vjerujem da ovdje na forumu ima dosta mladih momaka koji su željni brzine, benzin u venama i visokooktanski adrenalin u srcu, ali bilo kako bilo, brzina i nepažnja ubijaju... pogotovo na našim "kvalitetnim putevima". Mislim da bi admini trebali razmisliti da ove klipove postave kao sticky na forumu...
 
Član
@metalmir potpis za sticky

jest mladji vozaci cesto samouvjereni i zele se dokazati ali i drugi ucestvuju u saobracaju (pjesaci,djeca i sl) tako da ne zavisi sve od vozaca posebno manja djeca su nepazljiva tako da u naseljenom mjestu posebno treba obratiti paznju a i nigdje ne srljati ako nisu uslovi na putu povoljni i saobracaj slab...da se ima kakvih staza pa ko hoce da moze otici i istresti se ali eto sta se moze..
 
Član
@AnDel

svaka čast... upravo sam to htio reći vezano za staze... Kamo sreće da imamo negdje kakav Bosnia-ring, pa da se možemo istresti ko' što kažeš... ovdje na forumu su većinom vozači koji znaju šta rade na cesti, ali u svakom slučaju je potrebno se nekad podsjetiti šta se može desiti... Sjećam se onog bilborda, čini mi se da je slogan bio "Ne brže od života" pa je ispod svakog bilo neko havarisano auto... Kad god to vidim (a bilo je toga dosta u Zenici i okolini) odjednom mi noga bude nekako lakša i koncentracija jača za volanom...
 
Član
Ovo bih trebala nasa policija malo da pokazuje kad zaustavi ove nase siledije koji misle ako imaju jaka auta da sve i svasta mogu da rade........ovo je stvarno zalosno i trebalo bi cesece pokazivat-drugacije se nemoze narod opametit.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top