Saobraćajna Policija

Saobraćajna Policija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jaooo seljacina,pa zar i sad tako nesto se desava,sramota nema od ove drzave brzo hajra.............
 
Član
Tuzite ih obavezno.
Kreteni jedni mamu im j...m
Nadam se da niste pretrpjeli neke vece ozljede
 
žalosno nemogu da vjerujem tužba obavezno mada im nebi osto dužan ima dana kada su u civilu sve se da rješit
 
Ma uvijek ispastaju oni koji nisu "neko i nesto" jer policajcima dignu zivac kriminalci, gazdurine itd.. i onda se izivljavaju na onim "ni krivim, ni duznim", to je tako kod nas, jbg-a nista se ne moze...

Ma kad te je udario, samo si mu treb'o na uho sapnuti "znas li ti da ti nisi u uniformi toj 24/7??" i onda ga lijepo nekad docekas i polomis ga posteno....
 
Član
murjak kad nije u uniformi, obicni ej gradjanin, prema tome, ima va su klubu, malo se potrudite i informirajte ga o novim zbivanjima sa palicamama :cool:
 
Član
Momci u potpunosti vas razumijem nije ni u Sarajevu situacija nista bolja samo sto licno nisam imao priliku da me udaraju, ali mala napomena samo da znate policajac i ako nije u uniformi on je na duznosti 24/7 i ako ga namlatite dok je u civilu ako vas nafataju sudit ce vam kao napad na sluzbeno lice.
SRETNO!!!!
 
Član
Dottore ima vas bog daop dosta sto ste tu prisustvovali tim drotovskim sranjima i izivljavanju:icon_sad: tuzite GOVNA i dobra je stvar sto imate ako imate te ozljedne listove jer to vam je glavni adut na sudu;)

Takodje ako ste mu vec radili folije pretpostavljam da znate i gdje stanuje:icon_question: fino duksove navucete ode vas 5/6 momcina saceka ga kad naidje u civilki ili u uniformi nije bitno i ubijete hljeb u njemu :icon_smile: a ako necete silu da uzvracate onda brate uzmete jednu bocu UK ulja i istresete mu na auto po krovu i haubama;) i onda kad se farba sva digne sa lima izbit cete mu lijepih para:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
žalosno,treba samo dalje sirit vijset,u novine il slicno nek se zna sta gamad radi:icon_mad:
btw.kakvo je to UK ulje,coek me otjero na glavu za 350km pa da to rijesim:icon_biggrin:
 
Početnik
Anee je napisao(la):
Dottore ima vas bog daop dosta sto ste tu prisustvovali tim drotovskim sranjima i izivljavanju:icon_sad: tuzite GOVNA i dobra je stvar sto imate ako imate te ozljedne listove jer to vam je glavni adut na sudu;)

Takodje ako ste mu vec radili folije pretpostavljam da znate i gdje stanuje:icon_question: fino duksove navucete ode vas 5/6 momcina saceka ga kad naidje u civilki ili u uniformi nije bitno i ubijete hljeb u njemu :icon_smile: a ako necete silu da uzvracate onda brate uzmete jednu bocu UK ulja i istresete mu na auto po krovu i haubama;) i onda kad se farba sva digne sa lima izbit cete mu lijepih para:icon_smile:


ovo je do sad najbolji prijedlog ;)

tuzit mozete ali gamad cuva zakon,mogu radit sta god hoce a zakon im nista nece,samo lijepog mraka i sve se naplati,nekada je zakon stitijo gradjane,sad stiti lopove,prevarante,kriminalce i policajce.
da bi covjek opsto mora igrat kako oni igraju,a to je izgleda samo prljavo

oko za oko,zub za zub :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
majku im ebem..govna jedna..
neka vama bude na sramotu ako mu se ne oduzite i putem suda ali i privatno, znate njegovo auto, znate njegovo ime..nije velika banja luka..

sve mi se vise gadi ova drzava:icon_mad::icon_mad:
 
Član
dottore, jesil slao na sarajevo-x?? ako nisi, hoces li da ja posaljem, da kopiram tvoj prvi post, i zex-ov onaj drugi. mislim da ce ga 100% objavit, jer sam cito dosta clanaka koje je raja slala... ako hoces, nije mi problem to uradit...

pozz i sretno na sudu...
 
Član
situacija iz Zenice...ispred policijske uprave ima pruga,policija s jedne strane,naselje s druge...nije tada bilo bas osvijeteljeno,gotovo mrak...nekih dva mjeseca se neki momci iz naselja opijali,svaku noc,psovali policajcima sve redom...naavno,ovi nisu nista smjeli,jer ne smiju udarit dok neko na njih ne digne ruku...trajalo to...svaku noc...drotovima puko film...njih cetvorica,koji su svaku noc trpjeli uvrede...jedan dan zamijene smjenu...i navecer,poslije ponoci,kad su ovi poceli psovat,ulete u mrak u civilu...prebiju govno u njima...dvojica momaka zavrsila na intenzivnoj...nikad vise nisu dosli na tu klupu...tako da,iako su ovdje uloge okrenute,batine rjesavaju dosta toga...tuzba,nekoj organizaciji,samo nemojte otic u MUP i prijavit ih,jer ce slucaj vjerovatno "biti zagubljen" medju ostalim papirima...tako da,prvo nadjite neku organizaciju,da se bori za prava koja su vam oduzeta,protiv nasilja i slicno,nek i oni budu uz vas,i onda na sud...a ni ovaj prijedlog za ovo ulje nije los,cika drot ce se iznenadit kad vidi rezultat;)
samo tako gamad mozete sprijecit...btw,obicni policajac ti ne smije kopat auto,bar koliko ja znam,specijalac smije,al obicni bez naloga smiju samo trazit opremu...sto se tice aparata,ne smije zaplijenit ono sto nije sudjelovalo u nekom krivicnom djelu...btw,ne znam ni za zakon da ne smijes slikat drotove,al et...nadam se da cete uspjet u svojim namjerama:cool:
Bhtuning je uz vas:cool:
 
Član
PROCITO Moj komentar da ste ispali glupi pa kako god !!!!
Kada ste vec vidjeli sve to i kako se ponasaju pa cak i kad
je ta druga patrola dosla fino ste trebali ''kazete bilo vas 20 ak''
fino ste trebali da se zaletite i da zgazite te drotove dajj ba cu da ga udara
sto drzi apart jos samar da mu pugne ma da je od boga vratio bi mu pa kako
god a nije mi jasno sto se svi niste zaletili da ga branite cu da 2 drotva to da vam
urade pa po kojim to zakonima .. ...:icon_mad:
Moj komentar:
trebali ste ih prebit ko stoku ubit i nogama i sakama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top