saobracajna nesreca u priboju kod lopara

saobracajna nesreca u priboju kod lopara

Član
sinoc oko 19.45 h u naselju priboj (u pukijevom dvoristu) dogodila se saobracajna nesreca sa velikom materijalnom stetom i sa troje povredjenih....povrede su bile mizerne na osnovu stete na vozilu i okolnosti u kojima su se nasli povredjeni...sve u svemu najteza povreda je bila prelom kljucne kosti...a ostale posjekotine i kontuzije (nagnjecenja)....
svi putnici su ispali iz vozila (kia sephia) prilikom prevrtanja...vozaca smo nasli ispred prednjeg desnog tocka, suvozac (djevojka) je stajala pored vozila a djecko koji je sjedao na zadnjem sjedistu je lezao u snijegu par metara prije vozila...
a sada najbitinije...
svi (osim djevojke) su bili u veoma teskom alkoholisanom stanju...stavise, vozac nema ni polozen vozacki ispit...

a sada slike...
na prvoj slici - zuta kuca sa lijeve strane je pukijeva kuca..auto je stalo na sedam metara od ulaznih vrate, jbte...
sletjeli sa puta na ovom mjestu pa udarili u bunar (lijevo) pa u znak koji su izvalili...a na drugoj i trecoj slici (popodne slikana) cete vidjeti gdje bio parkiran moj kec na pola sata prije nesrece:icon_confused:

Image033.jpg

Image034.jpg

Image024-1.jpg


1. zabili se u zemlju...2. malo dokacili zemlju (bukvalno preskocili ovaj dio dvorista)

Image035.jpg


kod ovog malog drveta je bio jedan momak...

Image036.jpg


mjesto zaustavljanja...

Image037.jpg


na ovoj slici vidite zutu bandjeru nakon koje su sletjeli...duzina od slijetanja do zaustavljanja je 90 metara...:icon_eek:

Image039.jpg


steta na vozilu, nema dijela koji nije zguzvan:icon_eek:

Image029-1.jpg

Image022-1.jpg

Image021-1.jpg

Image020-1.jpg





veoma bitnu stavku sam zaboravio da navedem...lica su uzrasta od 18-20 godina:icon_confused:
 
Član
Dobro su prosli, moglo se ovo gore zavrsiti...izgleda ljudi samo opletu po gasu na ovom pravcu, cini mi se da se ovdje desavalo jos saobracajki
 
Član
joj pa stvarno se treba potruditi pa na ovakvom pravcu sletiti...
pukim48, izgleda da sam ja od tebe kupovao paradajz :) nekad ljeti, poznato mi mjesto skroz.. ta pekara pored stara napustena...
 
Član
jebote niđe veze ... puki ja mislim da su ti ljudi prosli bez povreda, dok ti nisi izletio iz kuce pa im zado iste ... apelujem policajcima koji su vrsili i vrse uvidjaj u ovaj slucaj da pitaju forenzicare kad su povrijedjenima nanesene povrede, u trenutku udesa ILI poslje udesa ... puki je kriminalac sam taki ...

aj jebat materijalnu stetu drug nek nikom od vas nista nije bilo a njih mi nijednog nije zao jebat ih tam ...
 
Član
dobro su prosli,po meni je ova jadna djevojka mogla najdeblji kraj izvuc,inace vozac,koji pretezno nije pio pogine od mahnitog i pjanog vozaca,ovdje se srecom drugaciji obrat desio. Decko koji je vozio zapecatio je svoju vozacku,na duzi vremenski period,bar se nadam da jeste:cool::cool:
puki brate los ti taj uvidjaj nekako:D
 
Član
niko ne spomenu Keca da je imao srece sto je malo ranije pomjeren, svi se uhvatili paradajza...:lol:
...sreca pa nisu do kuce stigli, moglo je svega biti...:/
 
Član
paradajz, paprike bice popuste...drugari sad znate cime se i moj stari bavi:lol:
od sada za raju sa bh tuninga paradajz jeftiniji samo mene trazite...:cool:
kako to da mi je uvidjaj los:icon_question:

srdjo je napisao(la):
niko ne spomenu Keca da je imao srece sto je malo ranije pomjeren, svi se uhvatili paradajza...:lol:
...sreca pa nisu do kuce stigli, moglo je svega biti...:/

kolega svaka ti dala za ovaj komentar...a tacno..niko ne spomenu mog kecmana;)

eddo je napisao(la):
jebote niđe veze ... puki ja mislim da su ti ljudi prosli bez povreda, dok ti nisi izletio iz kuce pa im zado iste ... apelujem policajcima koji su vrsili i vrse uvidjaj u ovaj slucaj da pitaju forenzicare kad su povrijedjenima nanesene povrede, u trenutku udesa ILI poslje udesa ... puki je kriminalac sam taki ...

aj jebat materijalnu stetu drug nek nikom od vas nista nije bilo a njih mi nijednog nije zao jebat ih tam ...

ludace jedan...nisam to uradio...cekam da ozdrave:D:D:D:D

jusuf je napisao(la):
Dobro su prosli, moglo se ovo gore zavrsiti...izgleda ljudi samo opletu po gasu na ovom pravcu, cini mi se da se ovdje desavalo jos saobracajki

bilo je i toga...2002..puki se taman vratio sa republickog takmicenja ekipa prve pomoci..bio sam u ulozi sudije....to vece jos teza saobracajka..mnogo teze i povrede...opet ja u prvom planu..ne ponovilo se vise ikad:icon_sad:
 
Top