Saobracajna kultura...

Saobracajna kultura...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima hajvana vozaca,imao sam ja jednu slicnu situaciju sa golfom 4 od starog,ispred mene je bio ford mondeo stariji tip slovenskih tabli passat mk3 i mercedes 190 pravac jedno 3 km nas cetvorica sami na cesti a onaj sa fordom ispred nas vozi 60 km/h ja zmigavac i podem ih preticat,prodem mercedesa i passata,a onaj u fordu kad me je vidio on onda po gasu ja ubrzam na 120km/h i on isto,i tako smo mi isli jedno kilometar,kada sam ubrzo na 140km/h i on popusti i prodem ja njega,kada sam ga proso ja krenem ispred njega malo naglo kocit,i onda sam po gasu i otisao,sad da je naislo auto u susret ja nemam gdje,po gasu nemogu onaj ide usporedno sa mnom,nit kocit 2 auta iza njega,jedino ga izgurat sa ceste.
 

JD.

Član
mene nerviraju seljaci koji se po magistralnim cestama zalijepe onom ispred a nece da ga preticu nego tako voze kilometrima... i takvih 10 majmuna jedan drugom se naguzi i haj ti sad obidji nekog normalno...

al eto ima i za takve lijeka, malo ga trznes on po kocnici i ti se ubacis :lol:
 
Član
JD. je napisao(la):
mene nerviraju seljaci koji se po magistralnim cestama zalijepe onom ispred a nece da ga preticu nego tako voze kilometrima...

Ti su meni najgori... zato po kocnici pa... :))))))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top