saobraćajka u PS-u

saobraćajka u PS-u

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
.nOKe je napisao(la):
wow
extra ideja
jel kopija neceg ili si se bas ti sjetio ?

ako jesi, onda fakat respect
hvala svima na podršci za ovu ideju
ja sam razmišljajući šta da uradim neobično u fotošopu sjetio se ovoga nisam vidio da je iko išta slično radio ako ko ima kakve slike nek stavi, ovo je moj prvi vaki rad normalno da ima greški neko je i napiso lako je to,dobro nek je lako al nije još niko pokušo ;)
ako ufatim vremena uradiću još koji rad slupan maksuz :D
 
Legend
extra
svaka ti cast
samo nastavi, cijenim kad neko izmisli sam nesto, i to kvalitetno realizuje ;)

pozz
 
Početnik
moram priznati da je ideja prilicno "uvrnuta", ali ima nesto interesantno u sebi i zaista mozda ne bi bilo lose povaditi autice iz garaze i malo ih "uvrnuti"... moram iskopat fotke bratove corse nakon udesa - po kolicini ostecenja je licilo na ovo :)
 
Legend
hahahaha... svaka cast...

Jel mu ovo ostao u brzini kada je resetovao racunar... hehehehe...
 
Član
hvala na komentarima ;)
evo radim na novom projektu sudar je fenomenalan ovaj put će biti manje kopiranja od donora,glavna junakinja u sudaru je nova opel korsa opc sudar se desio na pruzi zbog nepažnje vozača,uglavnom auto je raspolovito a djelova ima svukuda :D
 
Početnik
je li vozac iskocio tokom voznje? sta mislis o pravljenju fotke u momentu udara... npr: voz udara u vozilo, vozac je nekih 4 metra dalje, jos uvijek se koluta kako je iskocio, razrogacene oci masinovodje (jedna ruka eventualno podignuta da zastiti svoje lice, ono refleksno), nekoliko pjesaka u totalnoj histeriji... hm... mogla bih pricu da napisem u potpunosti o ovome... a onda je ti ilustriras ;)
 
Član
fina ideja...svidja mi se vala furka...samo da se preciznije uradi...mozda i ja uradim nesto slicno, ako budem imo vremena...pa cu postavit
samo ti nastavi da vidimo dalje...
 
Član
bilosto je napisao(la):
je li vozac iskocio tokom voznje? sta mislis o pravljenju fotke u momentu udara... npr: voz udara u vozilo, vozac je nekih 4 metra dalje, jos uvijek se koluta kako je iskocio, razrogacene oci masinovodje (jedna ruka eventualno podignuta da zastiti svoje lice, ono refleksno), nekoliko pjesaka u totalnoj histeriji... hm... mogla bih pricu da napisem u potpunosti o ovome... a onda je ti ilustriras ;)

e kad uradim ovaj projekt imaću malo više znanja kako šta napraviti :) onda ću napraviti jednu sliku ko što si ovo napisala hvala na ideji kad napravim tu sliku ti ćeš napisati priču biće to najneobičniji rad u PS-u
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top