Saobraćajka na putu Derventa-Doboj

Saobraćajka na putu Derventa-Doboj

Prije sat-dva na putu Derventa-Doboj.
http://www.2shared.com/photo/W9MtV0Vl/1_online.html
http://www.2shared.com/photo/6mhdZSRm/2_online.html
http://www.2shared.com/photo/3pFWZcNS/3_online.html
http://www.2shared.com/photo/j_-HVAJR/4_online.html
Slikao sam tek kad smo povadili ljude i poslali ih u bolnicu. Uglavnom, BMW preticao kolonu i pokupio valjda astru koja je skretala. U crvenoma autu četvoro i beba. Troje je bilo još u autu u svjesnom stanju kad sam stigao.Izvađeni nekako i odvezeni u bolnicu. Beba ostala kod neke žene koja je isto naišla posle nesreće pa su je poslali kasnije u bolnicu, valjda će biti svi dobro.Vrućina, haos živi...
 
Član
Gdje je ovo tacno bilo..Jel Hitna odvezla ljude ili privatna vozila, neki dan gledam ide hitna pod rotacijom niko nece da se makne kontam udes kad bi bio na granici u Brodu do Doboja covjek bi mogo 3 puta crknit i ozivit.....
 
To je na 6-tom kilometru od Dervente.Ljudi su prevezeni privatnim kolima osim valjda vozača BMW-a kojeg je odvezla hitna.I on je bio prilično izgreban i kontuzovan onda možete misliti šta je sa ovima u drugom autu. Vjerovatno nije bio vezan. Hitna i policija stigli nakon nekih 25 min ili pola sata a odmah su ih zvali. Inače na toj dionici imaš nekad po dvije patrole na 3 km al eto. A kad su stigli klasika, deranje, šta je šta gledate, razlaz itd. pravi profesionalci.
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Onoga tko pretice kolonu treba strijeljati na licu mjesta bez A da kazes !

Jbg, nekad moraš, znaš šta radiš, ali MORAŠ! Kad budeš u toj situaciji, onda se javi.
Naravno, ne podržavam i ne radim to često, ali desi se da preteknem 2, 3, 4 u cugu kad vidim da mogu, ali rijetko.
 
Član
preticanje 2 auta vise nije preticanje kolone,dva po dva,vratis se pa nastavis ;)
nadam se da ce biti svi okej a krivci sankcionisani;)
 
Početnik
ma drugo je pretec i 5-6 auta kad si na pravcu koji j dovoljno dugacak i gdje je sve pregledno pa ih mozes i sa fapom uzet..Ali ono sto sam se nagleao po cesti sta ljudi rade,neke makzice svi nessto glume kontaju da znaju brzo vozit..Lijepa staza pa se dokazi ;)
 
Član
pod normalno - se ne pretice sa kraja kolone. nisam jednom dozivjela da vozilo ispred mene skrece na raskrsnici, a u retrovizoru vidim kako neki hajvan vecom brzinom se priblizava obilazeci. najmrze, ma fras dobijem kad neko sa kraja kolone obilazi, upada u skare i utrpava se ispred dali mene il vozila predamnom tako da cijela kolone je primorana da koci - da bi ovome hm, spasili glavu. tako nije rijetkost, da prvi u koloni pocnu obilaziti sporije vozilo, a sa zada sirena, duga svjetla - jer se neki hajvan sa kraja zaletio - da obilazi.

nerijetko kamikaze prestizaci su u kadetu suzi, kecu, dvici i slicnome.
njah!

nadam se da ce se ovi, iz ovog udesa dobro izvuci. :(
 
Član
jeremija123 je napisao(la):
To je na 6-tom kilometru od Dervente.Ljudi su prevezeni privatnim kolima osim valjda vozača BMW-a kojeg je odvezla hitna.I on je bio prilično izgreban i kontuzovan onda možete misliti šta je sa ovima u drugom autu. Vjerovatno nije bio vezan. Hitna i policija stigli nakon nekih 25 min ili pola sata a odmah su ih zvali. Inače na toj dionici imaš nekad po dvije patrole na 3 km al eto. A kad su stigli klasika, deranje, šta je šta gledate, razlaz itd. pravi profesionalci.

To je onda blizu skretanja za Osinju, ako nije i na samom skretanju jer nzm sad tacno kolko je ono udaljeno od Dervente....Znam da te patrole i mjesta gdje stoje, to ti je standard u nas da galame vicu prave se pametni i sl, zato i jest ovakvo stanje u saobracaju jer papke sa jakim autima i tatine sinove il puste bez ista il progledaju kroz prste al zato zajebavaju normalnu raju.
Citam na Avazu u Odzaku kaze nije udesa, pa dje ce bit kad su odbijeni od svjeta odozdo do Doboja nema autobusa da ne govorim o necemu visem.
 
Nadam se da ce sa nastradalim biti sve ok . . . skoro je neka tema oko trkanja vam tam, i ja rekao protiv i svi me napadose, kao kad nema staze moraju se na putu izživljavat, a sad na jednom ke*ate o vozackoj savjesnosti, vi kao nikad niste obisli vise od dva auta . . . .maaaa daaaaj . . . . ja prvi to radim svakodnevno ali pazim, da vidim, da li ima kakvih skretanja, da li usporava vozilo mozda, sto puta mi se desilo da savjesni vozaci 3 metra pred skretanje daju zmigavac a ja u fazi preticanja, samo na svirenu, ko ti majku njanja, sto me nisi na vrijeme obavjestio da skreces! I ne znam sta pametujete, kad ja mogu glavu na giljotinu staviti da velika vecina radi to isto!:icon_mad:
 
Top