Samsung u900 oklop ?

Samsung u900 oklop ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozzz raja,interesuje me zna li iko gdje mogu nabaviti oklop za u900 i koliko to otprilike kosta sa zamjenom?
 
Član
The_Dag je napisao(la):
Pozzz raja,interesuje me zna li iko gdje mogu nabaviti oklop za u900 i koliko to otprilike kosta sa zamjenom?
u svakom opremljenom gsmservisu...sa zamjenom dodje oko 30-40km ako ces kvalitetan oklop...Originala nema nigdje sve su kopije da znas samo et ima i kopija ekstra dobrih...onaj ko brine o musteriji nece ti svasta zamjeniti....pijacu izbjegavaj u sirokom luku...
 
Administrator
Damko ima originala al nece niko da plati :icon_smile:
imaju i polovni originali - extra dobri
 
Član
nismo je napisao(la):
Damko ima originala al nece niko da plati :icon_smile:
imaju i polovni originali - extra dobri

ma ja bi maksimalno dao 60 KM za oklop sa zamjenom.nema smisla da vise dadnem a mob. nov vrijedi 300 KM.a u Mostaru u svakom mob.shopu i servisu mi mogu naruciti ali mi nemogu zamjeniti,kazu da sam mjenjam.Isto ko da meni neko naruci zapis,a ja njemu kazem dacu ti papir,ruzinu vodu,misk i safran pa sam piši.
A sve bradonje po mob. shopovima.Nismo ako imas polovnih orginala a extra dobrih,posalji mi na pm sta kako gdje i koliko da se zdogovaramo.
 
Administrator
ma mogu ti i oni naruciti al nece jer znaju da ne uklapaju dobro, a ovako kad ti prodaju oklop i ti se zalis kazu nisi znao zamjeniti nije do oklopa

javim ti veceras, dok vidim sta ima
 
BHT Ovisnik
haj vidim ti ja u ovog jednog mog buce sto sam sa njim prije devrio s mobitelima,koliko je original,on to sigurno moze promjeniti,cesto sam u njega uzimao i utapao pa budem vidio
 
Član
druze da si u Tuzli ja bi ti to zamjenio a ovako ti nemogu poslat masku kad je nema ko zamjeniti i ako ne legne dobro onda ti ja kriv....
Jbt imate li vi ijednog servisra u Mostaru nemogu da vjerujem da nemogu da zamjene....ima tu posla jer su senzori u pitanju pa nesmije niko da "cacka" hehe...al se sve da srediti...
 
Član
ako si u sarajevu ima u prodavnici "anka" (mislim da se tako zove) kad krenes prema rajlovcu nekad s pocetka imaju org oklope raznih tel a zamjenu ti moze uraditi svaki servis moba...
 
BHT Ovisnik
evo gledao sam ti ja okvir,39km original,al kaze sve sam radio,samo na njemu necu mjenjati,jednom se zaletio i nece vise:icon_smile:
 
Administrator
ako je original a ne dobra kopija, onda i flet sa senzorima i tipkama dodje, tako da nije problem
 
Član
promjenio sam oklop.bio zeljezni kao originalni 40 KM,i neki sa gumiranom plastikom 20 KM.Ja sam uzeo ovaj plasticni jer mi je ljepsi i za ruke sam dao 20 KM.Covjek kaze sad promjenio i nece vise nikad.Jedini je u tom mob. servisu preuzeo da radi.Mobiland kod skenderije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top