Samo za Huku VR6 Turbo

Samo za Huku VR6 Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Znas o cemu ti pricam pogledaj klip obavezno do kraja.

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mmgcyxQA2IM"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mmgcyxQA2IM" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>


Sve ti jastno :icon_twisted:
 
Huka sretno sa projektom i mislim da ce to biti opaka masina. Reci mi ako nije tajna gdje si nasao G60 motor i koliko je para ako nije tajna. pozz
 
Član
nisam uzeo G60 neg vr6 samo sto sam mu skino glavu i poslo na obradu....:D a stavicu sportske ventile.... utadicu mu sportski izduv i + cip tuning trebo bi da ima min 250 ks a ja ocekujem cak i 280 ks i (jos ako nadjem povoljno sportske bregaste za njega bilo bi pun pogodak)
 

Lav

Član
e neznam jel koga zanima,al jedan nama svima dobro poznat momak iz hercegovine sklapa golfa MK1 sa 2 VR6 turbo motora.....
uzeo je 2 VR-a,narucio za oba motora turbokit stage 3 i sve to slaze u kecinu
taj stage 3 podrazumjeva nove klpove,klipnjace,turbinu,izduvnu,blow off,novi dihtung glave i neznam sta mi je ono jos rekao.
uglavnom s tim kitom snaga motora ide na oko 470PS. narucio je to iz engleske

pozelite mu srecu,jer malo mu fali do HILJADU konja (2x470)
 
Član
SVaka mu cast ako to uklopi kako Bog zapovjeda......Respect za taj pokusaj a kamoli ako ga ustima .....
 
Član
joj svi nesto sastavljaju naslusali smo se takvih prica... od kraja prosle sezone svi pricaju uradice ovo ono i na kraju par auta ... a sto se huke i dakija tice ovo je njihov 3 imaginarni autic pa nadam se da ce ovaj put huka nesto sastavit :D i jos nesto dakice i huka u ovaj vr turbo je ulozeno mnogo vishe para nego sto vi mislite ... pusek za tetku dakija i za imaginarnog brata mog huku :D pusa pusa :D
 

Lav

Član
ah da nurija.ovaj sto sklapa keca nije nikakva baba koja izmislja.
covjek vec ima dva unikatna auta koja je radio svojim rukama...
PoZzzz
 

Lav

Član
nema slika sad ovdje,a eto idem u subotu u mostar, pa cu s njim na kafu. kad posalje slike,ja ih stavim ovdje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top