SaMo Street Race 16.08.2008

SaMo Street Race 16.08.2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dosao, vidio, trkao, i kuci umoran po obicaju :)

moja skula nije slusala kao uobicajno, prva trka s nitrom i prvi problemi s istim vragom... vrijeme auta je bilo 13,9xxx (ET 14,4)... s tim da sam zadnjih cca 70m od cilja vozio bez gasa i problemom na motoru... kasnije vozim kvalifiacije 15,1 s pustanjem gasa... u prvoj trci ispadam protiv BMW-a, pravim nevjerovatno glupu pogresku na startu, ali Boze moj... sport je to sve :)
krivo mi jeste bilo ali na greskama se uci...
vise srece drugi put i bolje vrijeme sigurno jer je "problem" tj glupost oko nitra rijesena
 
Član
RedLine je napisao(la):
Sto mi je nesto ovaj uno proradio,svi neke masine 2.5,3.0 5,6 klipova,kod mene 1.3 i mali klipici i 15.5 cisto vrijeme i prednji pogon,samo da jos kupim intercooler veci i slick gume i moja je 15 klasa!!! Vidimo se opet u mostaru u septembru!!!

o tom potom ..prvo skoci pa reci hop ....pogledaj kad srcsarajevo izbaci tabele svih vremena br.7 kako je vozio u 15 hihihihihihihjihihihih

ccccccccccccccccccccc
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
vama??? mislim na sve iz BiH koji mogu da ga preteknu,pisao sam romanu pa sam zato rekao vama misleci i na njega.

Jel ima jos sta nejasno,da pojasnim?

meni je odavno sve kristalno jasno
 
Član
mazamali je napisao(la):
RedLine je napisao(la):
Sto mi je nesto ovaj uno proradio,svi neke masine 2.5,3.0 5,6 klipova,kod mene 1.3 i mali klipici i 15.5 cisto vrijeme i prednji pogon,samo da jos kupim intercooler veci i slick gume i moja je 15 klasa!!! Vidimo se opet u mostaru u septembru!!!

o tom potom ..prvo skoci pa  reci hop ....pogledaj kad srcsarajevo izbaci tabele svih vremena br.7 kako je vozio u 15 hihihihihihihjihihihih

ccccccccccccccccccccc


Pa dobro Josko,malo kada skupim para idem na kupovinu ovih stvari pa idemo na napad u 15 klasu,mozda treba da pocnes da kupujes vece boce nitra,hahahaha,hvala na nocenju.
 
tek jucer stigao iz mostara..

ukratko, jedna od vecih peh trka ikada.. (osim za pojedine koji su uzeli pehare ili vozili ;) )
ukupno prema mojim saznanjima cca. 15-20 auta odustalo zbog kvara ili nije ni stiglo do mostara.. na kraju svega 35 takmicara..

sretno svim pobjednicima, hvala svima koji su pomogli da se moje auto popravi i vidimo se uskoro..

pozz
 

sUx

Član
KRVOLOK je napisao(la):
pa mi drzimo rekord :)

a nije fazon rekord nego trkanje,a kako su svi 11 sec odustali od mostara ni mi onda nismo isli,a to da neko ovo radi zbog para je smjesno i glupo da neko moze i da pomisli a pogotovo mi je cudo da josko tako misli,nemam pojma o cemu se radi.

bice vama rekord...sve ja to postujem al da se toliko dizete u nebo radi auta sa dva motora to je smjesno... lancia ce da vas usisa mozete staviti i treci motor u sredinu u kadeta dzaba vam i sa jednim motorom i bez nitra ce vas Hota usisat i izbacit na onu fi 80 cijev smjesni ste ...
 
Početnik
sUx je napisao(la):
KRVOLOK je napisao(la):
pa mi drzimo rekord :)

a nije fazon rekord nego trkanje,a kako su svi 11 sec odustali od mostara ni mi onda nismo isli,a to da neko ovo radi zbog para je smjesno i glupo da neko moze i da pomisli a pogotovo mi je cudo da josko tako misli,nemam pojma o cemu se radi.

bice vama rekord...sve ja to postujem al da se toliko dizete u nebo radi auta sa dva motora to je smjesno... lancia ce da vas usisa mozete staviti i treci motor u sredinu u kadeta dzaba vam i sa jednim motorom i bez nitra ce vas Hota usisat i izbacit na onu fi 80 cijev smjesni ste ...



uuuuuuuuuu.. evo i ja sad drhtim od straha.. brrrrrrrr :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top