SaMo Street Race 16.08.2008

SaMo Street Race 16.08.2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rezultati

Klasa 17
1. Mjesto 23 Čarapić Velimir VW Golf 1
2. Mjesto 11 Dragan Brajković BMW 325
3. Mjesto 9 Saša Pedljo Audi A6

Klasa 16
1. Mjesto 1 Džemal Čatić VW Golf 1
2. Mjesto 4 Sijamić Jasmin VW Golf 1
3. Mjesto 2 Tiro Haris Opel Corsa

Klasa 15
1. Mjesto 7 Jožef Joško Ambruš Audi C4
2. Mjesto 13 Luja Rakić BMW 325x
3. Mjesto 8 Samir Rizvanović Fiat Uno

Klasa 14
1. Mjesto 5 Marin Buličić Opel Manta
2. Mjesto 29 Pliska Adnan VW Golf 2
3. Mjesto 10 Robert Vučić Audi Coupe

Klasa 13
1. Mjesto 3 Dalibor Ostojic Opel Kadet

Klasa 12
1. Mjesto 14 Gregor Tuš Honda Civic
 
Član
Sto mi je nesto ovaj uno proradio,svi neke masine 2.5,3.0 5,6 klipova,kod mene 1.3 i mali klipici i 15.5 cisto vrijeme i prednji pogon,samo da jos kupim intercooler veci i slick gume i moja je 15 klasa!!! Vidimo se opet u mostaru u septembru!!!
 
Član
RedLine je napisao(la):
Sto mi je nesto ovaj uno proradio,svi neke masine 2.5,3.0 5,6 klipova,kod mene 1.3 i mali klipici i 15.5 cisto vrijeme i prednji pogon,samo da jos kupim intercooler veci i slick gume i moja je 15 klasa!!! Vidimo se opet u mostaru u septembru!!!

Masala nek je sa srecom ;)
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
:) :)

pa niko nije rekao da nema konkurencije ali glupo je da se trka sa autima od 13,14 sec.
Znali smo da nece doci vecina ovih sto moze ici 11 sec pa zato nismo ni dosli,nemozemo samo zbog tebe ici toliki put :)

Ipak je on za sad najbrzi iz BiH,na uzbrdici 11.4xxx,vama je u interesu da ga skinete ako mozete do kraja godine :)

aha znaci najbrzi je na toj stazi jer kako rece nama je u interesu da ga skinemo na kome nama bolan ...cuj daleko vam ici neisplati se radi para ....pa sta ona dolaze ovi pusti iz klase 16 15 14 nitko nije siguran da ce uzeti pare ....jadno je ako se trkate radi para .....al eto nek imate rekord ...ja cu mu skinuti majicu ako je na nama ..ili kako se to vec skida nemam pojma
 
Član
vama??? mislim na sve iz BiH koji mogu da ga preteknu,pisao sam romanu pa sam zato rekao vama misleci i na njega.

Jel ima jos sta nejasno,da pojasnim?
 
Član
pa mi drzimo rekord :)

a nije fazon rekord nego trkanje,a kako su svi 11 sec odustali od mostara ni mi onda nismo isli,a to da neko ovo radi zbog para je smjesno i glupo da neko moze i da pomisli a pogotovo mi je cudo da josko tako misli,nemam pojma o cemu se radi.
 
Član
Ma svako ima svoje misljenje ne moze se protiv toga..Ali se zato ne moze ni protiv rezultata na stazi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top