SaMo Street Race 16.08.2008

SaMo Street Race 16.08.2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
KRVOLOK je napisao(la):
Jel bio Hota i Frzop?
Koje je najbolje vrijeme?



joj pa zasto ti to uopce moras da pitas kad Basta nema konkurencije pa i ne dolazi onda na trke... hahaha :D


btw. vidimo se na KOB 20.09., vjerujem da mi tada nece puknuti zubcanik, a dalje cemo pricati nakon te utrke ;)
 
Član
:) :)

pa niko nije rekao da nema konkurencije ali glupo je da se trka sa autima od 13,14 sec.
Znali smo da nece doci vecina ovih sto moze ici 11 sec pa zato nismo ni dosli,nemozemo samo zbog tebe ici toliki put :)

Ipak je on za sad najbrzi iz BiH,na uzbrdici 11.4xxx,vama je u interesu da ga skinete ako mozete do kraja godine :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ima dado je uzeo klasu 13 sa kadett turbo
slovenac sa hondom klasu 12
Romanov golf na nesrecu sasuo mjenjac:(
maza mali uzeo klasu 15  ( Lujo Rakic 325ix 15.046 na prvom izlasku na sr uzeo 2 mjesto BMW X POWER RULZ :)
a dalje klase da i ne spominjem bila je uglavnom gomila onog vw smeca zvanog golf gti itd.....
mislim nisam ti mogao presutit.nemislim nista zlonamjerno.ak ti imas bmw ili neku drugu marku nemoras vw nazivati smecom.hocu ti skrenuti paznju o cemu se radi..jedini auti koji idu dobro su iz vw-koncerna.,zato ljudi i slazu aute koji idu. a,ta vw smeca idu jako dobro pa zato ako se nemozes s time pomirit onda nemoj ni tako govorit.ps bez ljutnje...
 
Početnik
KRVOLOK je napisao(la):
:) :)

pa niko nije rekao da nema konkurencije ali glupo je da se trka sa autima od 13,14 sec.
Znali smo da nece doci vecina ovih sto moze ici 11 sec pa zato nismo ni dosli,nemozemo samo zbog tebe ici toliki put :)

Ipak je on za sad najbrzi iz BiH,na uzbrdici 11.4xxx,vama je u interesu da ga skinete ako mozete do kraja godine :)


eto vjerujem da se vidimo svi na KOB

ma u 13 klasi je bilo jedno auto, a u 14 pet auta :D

ja sam jako zadovoljan kako auto ide (mislim bez nitra), vjerujem da cu se moci upustiti u tu borbu za rekord. nisam rekao u svojoj temi da sam slozio i nitro, zato da konkurencija bude opustenija ccc. ali eto sad kazem ;)
 
Član
pa moras sve kompletno napraviti,steta je da motor ostane bez nitra...

Vjerujem ja da tvoj auto dobro ide,nema tu govora...na tolikom pritisku turba mora dobro ici.
 
Početnik
KRVOLOK je napisao(la):
pa moras sve kompletno napraviti,steta je da motor ostane bez nitra...

Vjerujem ja da tvoj auto dobro ide,nema tu govora...na tolikom pritisku turba mora dobro ici.


2 bar boost. sa nitrom boost ide na 2.2 bar (naravno mapirano je pravilno i to) + 100 ks nitra :cool:

da mogu jos nekako i mapirati zubcanike u mjenjacu bilo bi ok :D
aj da je ovo prvi put da sam slomio.. nego tko za koji.. i to sad je pukao zubcanik od transportera koji ima mnogo vece zube nego onaj od passata g60
 
Član
cudi me da je u trecoj pukao,mora da nije skroz usaltao brzinu i da je srubio pola zupcanika,to je cesto desava kad je veliko oprecenje na sltanju,sinhron neubaci do kraja brzinu a ti pustis kvacilo i samo ga srubi.ako je brzina bila ukopcna dokraja onda je to pravi problem jer tesko da ces naci jaci mjenjac.Ja mislim ipak da je samo pola zupcanika bilo na udaru :)
 
Početnik
KRVOLOK je napisao(la):
cudi me da je u trecoj pukao,mora da nije skroz usaltao brzinu i da je srubio pola zupcanika,to je cesto desava kad je veliko oprecenje na sltanju,sinhron neubaci do kraja brzinu a ti pustis kvacilo i samo ga srubi.ako je brzina bila ukopcna dokraja onda je to pravi problem jer tesko da ces naci jaci mjenjac.Ja mislim ipak da je samo pola zupcanika bilo na udaru :)



ne.. on je usaltao skroz i onda je pukao kad sam dao gas. to se vec desavalo vise puta. nekad recimo budem u trecoj i vozim se tako.. dam gasa i cim spoola turbo auto pojuri i boooooom.. bez da sam pipno papucicu kvacila ili rucicu mjenjaca. cisto ga snaga podrobi

onda sam pokusao sa ovim zubcanicima od transporera i izdrzao je sve zivo mapiranje i to.. ali pukno bas danas.. jbg sad je i snaga motora mnogo veca nego prosle godine
 
Član
Uhhh to je onda preveliki obrtni momenat i puno veci problem za tebe nego da nije usaltao dobro.
Pretpostavljam da imas sinter bez opruga,ali postoji bolje rijesenje...Pogledaj na netu setove lamela-korpa-zamajac sa amortizacijom momenta,ti setovi se stavljaju kad je ogromni momenat da relativno postepeno prenesu snagu na spojnicku.Mogu da izdrze preko 1000 nm momenta a sinter nemoze,ona je dobra za atmosferske motore ali tebi ocito nece biti dovoljna.
Tesko da ces naci jaci mjenjac i ja nebi u tom pravcu ni isao,ja bi trazio taj set koji bi rijesio problem sigurno.
 
Član
JUiCe je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
ima dado je uzeo klasu 13 sa kadett turbo
slovenac sa hondom klasu 12
Romanov golf na nesrecu sasuo mjenjac:(
maza mali uzeo klasu 15  ( Lujo Rakic 325ix 15.046 na prvom izlasku na sr uzeo 2 mjesto BMW X POWER RULZ :)
a dalje klase da i ne spominjem bila je uglavnom gomila onog vw smeca zvanog golf gti itd.....

http://www.youtube.com/watch?v=FiyFvLjWqhw

Evo pa pitaj ovog kolegu sa 2.5 BMW kako izgleda guza od GTi-a


kolko se sjecam taj plavi drop niko nije spominjao to nije ni b od bmw jer vozi 2 sekunde losije od njegova serijskog vremena tj. to je crknuto auto a spomenuo sam samo rakiceva x-a i njegov rezultat koji je bolji od ijednog serijskog vremena golfa i da neduljim dalje ja sam samo reko svoje misljenje i ostajem pri tome

HONEY druze zao mi je sta nisam vidio kako taj monster ide i da odvozim djir koji si mi obecao kad ga sastavis ali na KOB ce biti bolje nadamo se da ce mjenjac izdrzati i cut cemo se do kraja tjedna da javis slovencu za onaj NOS pa da nesto odradimo boca je spremna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top