SaMo Street Race 16.08.2008

SaMo Street Race 16.08.2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima dado je uzeo klasu 13 sa kadett turbo
slovenac sa hondom klasu 12
Romanov golf na nesrecu sasuo mjenjac:(
maza mali uzeo klasu 15 ( Lujo Rakic 325ix 15.046 na prvom izlasku na sr uzeo 2 mjesto BMW X POWER RULZ :)
a dalje klase da i ne spominjem bila je uglavnom gomila onog vw smeca zvanog golf gti itd.....
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ima dado je uzeo klasu 13 sa kadett turbo
slovenac sa hondom klasu 12
Romanov golf na nesrecu sasuo mjenjac:(
maza mali uzeo klasu 15 ( Lujo Rakic 325ix 15.046 na prvom izlasku na sr uzeo 2 mjesto BMW X POWER RULZ :)
a dalje klase da i ne spominjem bila je uglavnom gomila onog vw smeca zvanog golf gti itd.....

jesi ti neka faca pa da golfa gti nazivas smecem svaka ti cast
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ima dado je uzeo klasu 13 sa kadett turbo
slovenac sa hondom klasu 12
Romanov golf na nesrecu sasuo mjenjac:(
maza mali uzeo klasu 15 ( Lujo Rakic 325ix 15.046 na prvom izlasku na sr uzeo 2 mjesto BMW X POWER RULZ :)
a dalje klase da i ne spominjem bila je uglavnom gomila onog vw smeca zvanog golf gti itd.....

Stavicu ti kasnije link tog BMW hehe iz mostara kako ga babuka dere sa Gti-om ;)
 
čuj vw smeće pa da se imalo razumiješ u vw auta i ostalo sam bi logično kao i svaka normalna osoba danas na pisti prepoznao golfa 2 g60 edition one koji vozi 260 auto putem rjeka zagreb karlovaci čak ima snimak kako pere golf 5 gti a da ne spominjem ostala auta od moćne trice 8v pa repe i par momaka iz sarajeva ukusi se razulikuju i nikad netreba omaložavat druge svak ima svoj ukus i nek vozi šta mu se sviđa pa makar bio fićo trabant ili peto deseto uostalom slabo te viđam na crti s tim momcima i da staneš kupio bi prašinu za njima
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ima dado je uzeo klasu 13 sa kadett turbo
slovenac sa hondom klasu 12
Romanov golf na nesrecu sasuo mjenjac:(
maza mali uzeo klasu 15 ( Lujo Rakic 325ix 15.046 na prvom izlasku na sr uzeo 2 mjesto BMW X POWER RULZ :)
a dalje klase da i ne spominjem bila je uglavnom gomila onog vw smeca zvanog golf gti itd.....

http://www.youtube.com/watch?v=FiyFvLjWqhw

Evo pa pitaj ovog kolegu sa 2.5 BMW kako izgleda guza od GTi-a
 
Početnik
umjesto da u ruci drzim onaj veliki pehar ja cu uskoro drzati slomljeni zubcanik trece brzine..:D

vozio sam 2 puta danas, da to tako nazovem. oba puta sam trazio da vozim sa Gregorom Tušom (Honda koja ide 12) da vidim snagu svoga auta prije nego sto sam mislio voziti pravu utrku.

u prvoj probnoj utrci mi je odmah na startu izletilo crijevo sa turbine, vidio sam da auto nema nikakvu snagu pa sam pustio gas do cilja za svaki slucaj ako je nesto puklo. to je onda otklonjeno

onda su dosle kvalifikacije. i to sam htjeo koristiti da sprobam auto. ponovo sa Gregorom. koristio sam probno redukciju snage u prvoj (koja se pokazala kao bezveze), krenuo sam dosta lagano da ne riskiram pucanje pogona nazad jer sam toyo r888 iznajmio Belji (golf g60) tako da te gume nisam mogao dobiti nazad prije nego on zavrsi svoju 15 klasu. Honda se odlicno ispalila, no svi su vidjeli cim sam ubacio u drugu i gas da sam ga odmah stigao a on je isao 12.5 i tada saltam trecu i booooooom.. pukao zubcanik trece brzine (a unutra je bio zubcanik od transportera koji je mnogo jaci).. i to je to.. u leru se otkotrljam do cilja i to bude vrijeme 17.4 :D :D

nevjerovatno, zubcanici su izdrzali svo mapiranje sa nitrom dan prije a sutra mi je puklo u kvalifikaciji i to bez nitra.. mislio sam ga korisititi tek za trku

slozit cu mjenjac do King Of Balkan i voziti ponovo.. sad barem znam koliko mi auto dobro ide i to bez nitra, slobodno cu poruciti konkurenciji ne budu tako sigurni da ce zadrzati ili uzeti rekord BIH ;)

makar nemogu opisati koliko mi je krivo sto sam imao najjaci auto na stazi danas a to nisam mogao potvrditi.. da sam barem jednu utrku odvozio sa nitrom i toyom i da nista nije puklo pa da je poslje puklo nebi mi tako zao bilo... :cool:
 
Član
JUiCe je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
ima dado je uzeo klasu 13 sa kadett turbo
slovenac sa hondom klasu 12
Romanov golf na nesrecu sasuo mjenjac:(
maza mali uzeo klasu 15 ( Lujo Rakic 325ix 15.046 na prvom izlasku na sr uzeo 2 mjesto BMW X POWER RULZ :)
a dalje klase da i ne spominjem bila je uglavnom gomila onog vw smeca zvanog golf gti itd.....

Stavicu ti kasnije link tog BMW hehe iz mostara kako ga babuka dere sa Gti-om ;)
 

edo

Član
jedan jedini post vezano za temu,ostalo niđe veze,admini brišite one gore gluposti...
 
Član
Eine grosse katastrofe... uzas jednom rijecju. Juce sam citav dan auto radio, montiran novi turbo, sve radilo ko nikad, usis i izduv stavljen nov od inoxa... doso u Mostar, auto se preludo ponasalo, otiso navece na pistu, odvezo jednu duzinu, okreno se, pun vozio i na pola piste samo izgubi snagu.... i da je bilo nesto posebno nego jebeni mjerac protoka zraka... mislim, ma nemam rijeci, tolko mi se sve ogadilo da sam otiso kuci odmah ujutro, da ne zaboravim da se zahvalim svima iz AMK Nitro na pomoci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top