Samo se ugasio i neće da upali BMW E30

Samo se ugasio i neće da upali BMW E30

Član
Vozdra raja,

Bembara mi se pokvarila nezz šta joj je, jedan dan sam ga upalio odradio je svoje motor se ugrijao, dao sam mu gas udario je 2-3 puta u blokadu i samo se ugasio,
i poslije toga nece da upali nikako, pokusao sam opet 3-4 puta da upalim, vidim nece i nisam pokusavao vise da necu još sta pokvarit, da smo odma na čisto čorbe ima...:lol::lol::lol:

Dobije kontakt, pumpa za benzin radi, otpojio sam svjećice i pokusao da upalim, reko ako bude isti zvuk u motoru moguce je da mi je razvodna kapa otišla, cuo se isti zvuk kao kad su bile spojene svjecice, ako je netko od vas imao slicna iskustva neka mi javi.

Pomozite izludio sam stalno pjehe hodam..hheeh
 
Član
George je napisao(la):
jel pumpa radi ono glasno(zuji jako) ili normala?

Ma ne čuje se preglasno kada sjediš u autu cuje se malo, a kada izades napolje cuje malo jače, tako se čula i kada sam kupio vozilo..
 
Član
320i E30 je napisao(la):
George je napisao(la):
jel pumpa radi ono glasno(zuji jako) ili normala?

Ma ne čuje se preglasno kada sjediš u autu cuje se malo, a kada izades napolje cuje malo jače, tako se čula i kada sam kupio vozilo..

ako ti je prije toga znao nekad zatrokirat ili slabije vuć krepala ti je pumpa, a možda neko stručniji ti dadne pravi odgovor ali po mome ja bi otišao kod majstora i rekao " majstore majstore mene poslo nurko da mi pogledas motor" :lol:
 
Član
Hahahaaha DOBAR!!

U svakom slucaju hvala, ma ja ću njega na plati kod čika majstora pa ce mo da vidimo sta je,...
 
pa kako znas da nije, kao da si mogao cut od blokade sta se desilo, i kako mislis ne vergla normalno? Tu ti je jedino rijesenje do majstora jer nemoze se napamet nagadjat, moze bit 100 razloga sto neradi.
 
Član
Da i ja htjedoh isto pitati, jel vergla auto ok ili samo vrti alnaser al kao bez otpora. Ak je ovo drugo, nece te jeftino izaci...
 
Član
Ne vergla normalno, pokusava da upali ali nema normalan zvuk (zvuk iz auspuha) samo zuji, isto kao da svjecice ne bacaju iskru, ako me razumijes.. :icon_confused:
 
Član
ili je rokno zupcasti
ili je radilica okrenula
ili se klipnjaca otkacila
ili je alanser zablokirao :D
dakle od ovoga bi nesto trebalo da bude..
i kakvo je pucanje blokade u mjestu boze sacuvaj
 
Član
ma to ti nije auspuh vec pumpa jarane začepila se i više goriva vraća u rezervor nego što pođe prema motoru i zuji nenormalno pati se al neide :icon_smile: kad si ga zakucao potrošio si što je prošlo i to joj je bio kapak!al to se po pravilu nepravi baci... se u potragu nove
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ili je rokno zupcasti
ili je radilica okrenula
ili se klipnjaca otkacila
ili je alanser zablokirao :D
dakle od ovoga bi nesto trebalo da bude..
i kakvo je pucanje blokade u mjestu boze sacuvaj

Jbg tam šta god da je moram ga popraviti, samo sam trazio vaše mišljenje...

hvala.. ;)
 
Član
Po tebi vidim da je 2.0 6 cilindara motor. Ako vergla normalno ali se ne javlja nikako nego kao da nema goriva, moze biti da nema iskre tj. razvodnik ili bubina, moze da bude da je pumpa goriva ili da se zacepio filter goriva, moze biti da je do protokomjera, isto i ECU ali cisto sumnjam da je do njega jer su ti ecu dosta kvalitetno napravljeni... Ako vergla i na auspuhu puca i masti svjecice onda ti ne valja protokomjer i tada racunar ne vidi koliko goriva treba dati i samo naliva i presalga, imao sam jednog sa ovakvim kvarom...
 
Top