Samo mala pomoc-savjet

Samo mala pomoc-savjet

Član
trizex je napisao(la):
@golf zivot je prekratak da bi ga trosio na ruzne zene i auta koja malo trose

i kod mene nema efekta vrtiti preko 4200, al' dotle vuce taman fino da kad presaltam u iducu ne upadne u turbo rupu, a inace blokira na 5200, e to vec nema smisla nikakvog :D
a sto se potrosnje tice jos nisam imao auto koje trosi ispod 10 gradske, ha dizel, ha 2.0 turbo benzin, svejedno mi :D

hehe...ja jos stedim...planirao aBd iduce godine na ljeto sebi uzeti kakvog TT...:D
onda necemo stediti na gorivu....:D
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
e stvarno koje gluposti i pitanja cujem na ovom forumu ajd sami se banirajte ...
nezdravo je saltati u blokadu tek kad udari a prije toga samo saltaj...
po tome bi mene do sada ubila klipnjaca i radilica kolko bi to trebalo iskakati kako saltam :)

drug ovdje se radi o OPELU DTI kojem hoce izgoriti klipovi i kod normalnih ljudi,nije rijec o benzinjari iz 80-ih kao kod nas dvojice da stegnes plasticnom vezicom gas do kraja i odes popiti nekoliko piva :cool:
Ja vlasniku teme preporucujem da kupi benzinca....dok nije Etna proradila u celu klipa.
Ozbiljan sam...
a sto to bgt. da kupim benzinca kad imam astru 3 god. i malo vise puta se tjera tako i jos mi nije ama bas nista otislo samo ulje i filteri minjenjani i jednom ventil turbine 100KM eto to je sve ulozeno u nju za 3 godine...i de mi objasni tacno to na sta mislis oko klipova...
 
Član
Ma daj covjece vozi kako si i do sada vozio :) da je mislilo sta puknuti ili izgoriti do sada bi izgorilo :) pa moj motor je redovan gost na 6000 RPM i u svih 5 brzina :) Ja ga vala ne stedim sekunde kako ga imam :) mada po gradu sam kulturan vozac ali zato sam vise po ne naseljenom nego u naseljenom :)

Prije rolanja ga samo malo ugrij nek se digne kazaljka bar na cetvrt skale :) da bi se ulje ugrijalo zbog turbine...
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Ma daj covjece vozi kako si i do sada vozio :) da je mislilo sta puknuti ili izgoriti do sada bi izgorilo :) pa moj motor je redovan gost na 6000 RPM i u svih 5 brzina :) Ja ga vala ne stedim sekunde kako ga imam :) mada po gradu sam kulturan vozac ali zato sam vise po ne naseljenom nego u naseljenom :)

Prije rolanja ga samo malo ugrij nek se digne kazaljka bar na cetvrt skale :) da bi se ulje ugrijalo zbog turbine...

evo mog kralja :lol: ma ne tjeram ga ja toliko cesto al sa ovim jaranima mi to postaje sve cesce jbg. svaku noc se pocne divljat i da mi se odviknut na vrijeme a kod mene slabo kad dolazi do 4000 jer vidim da posle 4000 stvarno vise nije to to samo gubljenje vremena mislim da tu negdje od 3000-3500 bas ide perfektno i nedaj boze da mi izgori motor odakle cu ga kupit ili radit nanovo u pm.kad se ne radi nigdje nego dok stari sipa sve je dobro a sto se tice auta moje je otac nikad ne koristi i kad mu treba zove mene odvuci me i to al eto opet da mi je ocuvat motor kvalitetno sto se nadam da cu i uspjet i okanit se tjeranja i do 3500 al opet do 3000 i nekako nije stetno i dobro je jer se osjeti da motor gotovo i ne galami...
 
BHT Ovisnik
GOLF TZ je napisao(la):
trizex je napisao(la):
@golf zivot je prekratak da bi ga trosio na ruzne zene i auta koja malo trose

i kod mene nema efekta vrtiti preko 4200, al' dotle vuce taman fino da kad presaltam u iducu ne upadne u turbo rupu, a inace blokira na 5200, e to vec nema smisla nikakvog :D
a sto se potrosnje tice jos nisam imao auto koje trosi ispod 10 gradske, ha dizel, ha 2.0 turbo benzin, svejedno mi :D

hehe...ja jos stedim...planirao aBd iduce godine na ljeto sebi uzeti kakvog TT...:D
onda necemo stediti na gorivu....:D
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
za diesela nemas para na bacanje za tocenje goriva,a do godine ces si kupiti TT-a i neces stediti...zanimljivo...


do tih mjera problema neces imati osim sto te moze ispizditi zvuk diesel motora kao mene:D neko saltanje normala oko 2000,al ne sekiraj se neces ga ubiti,ako ti nije zao malo vise goriva slobodno,samo nemoj hladnog kao sto ti rekose
 
Član
Ma samo vozi ba, ali nemoj hladnu na te obrtaje. I ja cesto dam sebi slobode pa je ocijepim i do 5000, malo cadi al nema veze treba ponekad i izduv malo procistiti.
 
Član
:lol::lol:;)

eldin84 je napisao(la):
Ma samo vozi ba, ali nemoj hladnu na te obrtaje. I ja cesto dam sebi slobode pa je ocijepim i do 5000, malo cadi al nema veze treba ponekad i izduv malo procistiti.
ma i ja sam testiro 2-3 puta do 5000 al u drugoj posle 80 stvarno vise ne vuce ide ona al slabo vidi se da vise nije to to al zato onda u trecu kad je puknem ufff. heee al sam neki dan otreso brava tako on meni neda proc kobajagi :lol:
 
Član
Dizela je preporucljivo malo nagazit s vremena na vrijeme, najbolje auto put da odahne od grada i voznje do 2000 obrtaja... :)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Dizela je preporucljivo malo nagazit s vremena na vrijeme, najbolje auto put da odahne od grada i voznje do 2000 obrtaja... :)

jes da ga ima i na mapi druze jebena bosna nigdje autoputa ni na vidiku...
 
Član
CoL3 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
trizex je napisao(la):
@golf zivot je prekratak da bi ga trosio na ruzne zene i auta koja malo trose

i kod mene nema efekta vrtiti preko 4200, al' dotle vuce taman fino da kad presaltam u iducu ne upadne u turbo rupu, a inace blokira na 5200, e to vec nema smisla nikakvog :D
a sto se potrosnje tice jos nisam imao auto koje trosi ispod 10 gradske, ha dizel, ha 2.0 turbo benzin, svejedno mi :D

hehe...ja jos stedim...planirao aBd iduce godine na ljeto sebi uzeti kakvog TT...:D
onda necemo stediti na gorivu....:D
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
za diesela nemas para na bacanje za tocenje goriva,a do godine ces si kupiti TT-a i neces stediti...zanimljivo...


do tih mjera problema neces imati osim sto te moze ispizditi zvuk diesel motora kao mene:D neko saltanje normala oko 2000,al ne sekiraj se neces ga ubiti,ako ti nije zao malo vise goriva slobodno,samo nemoj hladnog kao sto ti rekose

stedim za tt-a bolan.....:D:icon_smile::icon_smile:
 
Top