SAAB u Bosni

SAAB u Bosni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e josh da vidim ko ce kupiti SAAB-a... vjerovatno entuzijasti kojima su dosadili shwabe,francuzi ih ne privlace, japanci se cine nedostupnim...aa na talijane misle kako su nekvalitetna roba...:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Sa dobrom strategijom se sve moze uspjeti, ko bi rekao npr. za Lexus, za koji vecina BIH stanovnistva nije cula do prije par godina, da ce kupovati raja u Sarajevu. Naravno, tek je otvoren Lexus i nemogu preko noci stvoriti ime, ali koliko ja vidim vec ih ima na cestama. Znaci bitna je dobra strategija i sto je najbitnije, ne davati ovim raznim auto-entuzijastima da vode posao, a nemaju pojma ni kako se vodi biznis, ni sta je marketing, ni menadzment itd., kao sto je bilo slucajeva u Sarajevu, tipa Honda i Suzuki.
 

BiT

Član
Pa kako ce proci upitno je, zna se kakav je mentalitet kod nas.:icon_rolleyes:
Ali mi je ipak drago.:cool:
 

MTR

Član
zar se nije vec prodavao prije par godina u Sarajevu , zajedno sa Chevroletom ? Dole prije raskrsnice za Hrasno ?
 
Član
olensoner je napisao(la):
Sa dobrom strategijom se sve moze uspjeti, ko bi rekao npr. za Lexus, za koji vecina BIH stanovnistva nije cula do prije par godina, da ce kupovati raja u Sarajevu. Naravno, tek je otvoren Lexus i nemogu preko noci stvoriti ime, ali koliko ja vidim vec ih ima na cestama. Znaci bitna je dobra strategija i sto je najbitnije, ne davati ovim raznim auto-entuzijastima da vode posao, a nemaju pojma ni kako se vodi biznis, ni sta je marketing, ni menadzment itd., kao sto je bilo slucajeva u Sarajevu, tipa Honda i Suzuki.

slazem se u potpunosti!! U FLAR-u u Mostaru, stoji Ferrari i pise na njemu PRODATO. Neki dan ulazim, bas ga nema....dakle moze i to.
 
Početnik
SAAB je zatvorio svoje fabrike u Svedskoj i prodali su ga nekoj holandskoj firmi

vjerovatno ce biti SAAB cajna madafaka...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top