Sa VW na Opel

Sa VW na Opel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vidio čovjek odnio vrag šalu, pa kupio sebi pravo auto :)

Svaka čast, koliko se vidi da je dobro očuvan primjerak... samo je čuvaj i lagano...

Sve najbolje.
 
Član
mislim da nije 4x4,nego promjeni avatar ona slika gti neide nikako vise uz novu masinu.:lol:
Ako zatreba kakv savjet ili pomoc za nesto slobodno se obrati.;)
 
BHT Ovisnik
ErRoR je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
kako mi se u zadnje vrijeme sve vise sviđaju ove calibre,em sto su udobne,al i idu :cool::cool: jos ova 16v,za coupea veoma prostrane,sviđa mi se,samo felge promjeni:cool: nek je sa srecom
Ne znam u cemu si se ti vozao,al kalibra je daleko od udobnog auta! ;)
@thema kume nek je sa srecom sa opel powerom :),nadam se da ces biti zadovoljan, a vidim cali ima i board, pa ces i potrosnju moci pratiti ;)

neznam,meni je dosta udobna,fino oblikovana,samo sto su joj kruti amontizeri:cool:
 
Član
calibra je bas udoban auto,dosta prostora,extra interijer.....samo amortizeri joj jesu kruti,nikako nije za makadama.... :icon_biggrin:
 
Član
Ma OPEL POWER BABY wagen je dobar ali ne bolji :cool: i PLS ocisti motor od ove crvene boje sto je se neko igro vrtica s njim fujjj sretno s njom!
 
Član
E ljudi ovako, skinute sve shabanske naljepnice s auta, sad planiram da sredim ove spojlere i da joj nabacim nazad dublji branik. Zna li neko kako da najbezbolnije pokrpim i povarim ove spojlere, ja sam mislio da uzmem grubi i fini kit i papir i lagano
 
Član
fina calibrica svidja mi se pravo a posebno prednji branik a obavezno lajsne i steke ofarbaj u boju auta i ko sto ostali kazu neke mocnije felgice srteno i da posluzi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top