S 400 CDI/V8/diesel

S 400 CDI/V8/diesel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
allroad je napisao(la):
Ma vjerujem ja da ste vi servis toliko platili ali toliko vrijedi isto takvo auto sa manjom kilometrazom o tom se radi i to mi nikako ne ide u glavu
mjenjac je sam jedno 3-4000 eura to uredu al to ostalo sve sto se izmjenjali i da platite servis vise nego sto auto vrijedi :icon_eek:
ja to nikad ne bi radije bi ga prodo u dijelove gdje cu za servis tolike pare dat :D
a i sad kad ga das u racun druze opet ne mozes puno vise izvuc para iz njeg jbg
nek je sa srecom drug i ja volim gurat stvari u racun a i dobijam ih cesto u racun :D

mjenjac sam = 12.000 eura
 
Super Moderator
preskupo... nije mi logicno nikako
ti u servisu tri put vecu cijenu imaju
DSG je mozda 5000 eura max
audijev mjenjac koji je skuplji od mercedesovog je jeftiniji duplo i to nov
ti u servisu vas malo zakinu al eto hajd
a i cudi me da se mercedesov mjenjac tako lako pokvario... inace dosta su izdrzljiviji od audijevih a cak i BMW-ovih
 
Član
:lol::lol: :lol :Kad bi ja dobio toliki racun. Pitao bi "Jel ga mogu upalit kratko?" pa otisao po kanister i sibice :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Extra mercedes...tetka mi je imala E400 CDI pa se stalno zalila na skupe servise...pa je prosle godine zamjenila za 350 benzin facelift...prijatelj je imo isto S400 CDI kupio od Ormana bio isto servisiran i sve super pa mu opet mjenjac crko to im je slaba strana skroz...sad je dao tog S400 za Passata CC procjenii ga 40.000KM i on ce jos tolko nadodati za CC-a 2.0TDI u full-u...
 

MTR

Član
robyby89 je napisao(la):
Extra mercedes...tetka mi je imala E400 CDI pa se stalno zalila na skupe servise...pa je prosle godine zamjenila za 350 benzin facelift...prijatelj je imo isto S400 CDI kupio od Ormana bio isto servisiran i sve super pa mu opet mjenjac crko to im je slaba strana skroz...sad je dao tog S400 za Passata CC procjenii ga 40.000KM i on ce jos tolko nadodati za CC-a 2.0TDI u full-u...

Vidio sam novu S klasu kod Ormana , jesu to kupili?
 
Član
MTR je napisao(la):
robyby89 je napisao(la):
Extra mercedes...tetka mi je imala E400 CDI pa se stalno zalila na skupe servise...pa je prosle godine zamjenila za 350 benzin facelift...prijatelj je imo isto S400 CDI kupio od Ormana bio isto servisiran i sve super pa mu opet mjenjac crko to im je slaba strana skroz...sad je dao tog S400 za Passata CC procjenii ga 40.000KM i on ce jos tolko nadodati za CC-a 2.0TDI u full-u...

Vidio sam novu S klasu kod Ormana , jesu to kupili?
Ne tu sivu, nego ko u tebe model samo crni...al ga je vec dao u zamjenu...misim da je u ormana ovaj novi 550...
 
Član
Kod mene u kuci uglavnom uvek ima po jedan Mercedes, trenutno imam staru S klasu (W126) koju sam od sasije do lajsne restaurirao... Bas gajimo veliku ljubav prema ovim automobilima. Sada moj brat planira da kupi jednu W220 kao ovu, medjutim on trazi benzinca, S500.
Sve OK, upoznat sam cenama novih originalnih delova, nedavno sam kupio motor sa menjacem od S320 serija W140 da bih ga ubacio u svoju W126, naravno, ovo sam polovno kupio, ali sam se raspitivao za dosta novih delova i izmedju ostalog za menjac... i dalje mi je neverovatno kako je ovoliki racun izasao za servisiranje. :icon_eek:
da je u markama pa mi je cudno, al u eurima... mnogo kume, mnooogo!
 
Super Moderator
ma dobro njega su vise izasle ruke nego dijelovi
satnica je skupa tu
da ti skinu mjenjac i glave motora i jos sta ti ja znam tu oni uzmu 5-6 eura onda dok namontiraju sve to nazad jos toliko i onda ono ostalo na dijelove ode
ne isplati se to
puno bi ti jeftinije bilo da si dao nekom dobrom majstoru da to odradi ovi su ti puno ruke naplatili
valjda je tako ne znam sad
 

MTR

Član
allroad je napisao(la):
ma dobro njega su vise izasle ruke nego dijelovi
satnica je skupa tu
da ti skinu mjenjac i glave motora i jos sta ti ja znam tu oni uzmu 5-6 eura onda dok namontiraju sve to nazad jos toliko i onda ono ostalo na dijelove ode
ne isplati se to
puno bi ti jeftinije bilo da si dao nekom dobrom majstoru da to odradi ovi su ti puno ruke naplatili
valjda je tako ne znam sad

sve su radili momci u servisu u njemackoj po ps-u , nidje packe na njemu.
ne kontam ja vas , skupo pa skupo , koliko kosta servis za Q7 haj napisite ili sutra ASA nasovite pa pitajte?
Mores istog kupit za 20 milja u njemackoj eto vidi na mobile.de , ne vrijedi on nista al sto ga davat za male pare , bolje sredi i opleti dalje .
Bitno je da su cijene legle , a ovdje auta precijenjena , pasat npr. ovdje 20000 milja gore 10 , pa nije niko lud zna se kolika je carina i porez. Svak hoce na guzove para.
Odo na drugu stranu , uglavnom os dat majstoru fuseru da ti radi ili kvalitetnom ?
 
Super Moderator
cuj koliko kosta servis za q7
pa zavisi drug sta mu treba mjenjat
i nisam mislio na fus majstora ima dosta dobrih majstora ne mora to bit ovlasteni servis drug samo sto su i oni poskupi ali puno jeftiniji od ovlastenog servisa
i naravno da su to oni uradili bez packice drug sve uredu slazem se ;)
al oni su ti pola para uzeli zbog ruku to je sigurno
mogo si puno jeftinije proc da ti je neki majstor radio
jer svakako ces auto prodavati pa ne kontam kako ti se ne isplati ulagat sad si 100% u minusu sa njim
eh da ja u svako auto ulazem toliko para ne bi ni na jednom zaradio drug
na to sam mislio nemam ja nista protiv i ne govorim da ti lazes
tebi respect sto ne zalis dati za servis toliko para ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top