Rucni styling..

Rucni styling..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo poceo sam nesto novo.. neki kupe.. ali usra ga sa ljubicastom..
Eh da.. pribor puno pomaze... koristim Copic markere... skupi su, žara... ali najbolji su markeri na trzistu.. Čak ih i Chip Foose koristi..:D:D:D
 
Član
svaka cast!nebi se ja ljutio i moje auto da skiciras nekad kad ti bude dosadno:icon_smile:
 
Član
kolega umjetnik :cool:...fin je crtez za pocetak, perspektiva je prilicno OK, al sto se tice boje, treba ti vise svjetlijih dijelova da se naglase linije auta....a sto se tice markera, nije do njih nego do ruke :icon_smile:
 
Član
Ovo je samo nekoliko linija izvuceno sa markerima... bojeno je suhom olovkom... a perspektiva je namjerno isforsirana, jer je zadnja dodana...

Hehe, početak... ja sam ti inace karikaturista i strip crtac.. auta nikad nisam crtao do nedavno... ali kao sto kazes nije do markera sve... samo da mi se ruka i oko navikne na linije i "anatomiju" karoserije...:cool:

Tesko je slikano prikazati crtez... on se mora uzivo vidjeti da bi se osjetio...
 
Član
Nabaci... bas me interesuje... jer svako ko barata PS-om... vjerovatno ima smisla i na papiru..:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top