RIP Emir Džafić

RIP Emir Džafić

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Boze:( zasto????

R.I.P. ovo je stvarno zalosno sta se desava! U mene su tri jaranice se pokusale ubiti, tablete, rezanje vena, jedna cak dva puta pokusala tabletama, uvijek razlog "ljubav" i razocarenje, nazalost to je najcesce danas razlog samoubistava! Nek' mu je vjecan rahmet dusi! Mene trnci prodju kad cujem ovako neko se ubio, neka me panika ufati i strah, koliko dno je zapravo potrebno dokucit i koliko je to razocarenje u sve da covjek "digne ruku na sebe" nadam se da to necu nikad morati saznati na tezi nacin!
 
Član
RE: Boze:( zasto???? (update):(

danas mi jaran prica,on zivi sprat nize...kaze sjekao vene, i krene na balkon da se baci, i mati izleti na balkon i vrati ga..i dok je ona otisla po komsiju da joj pomogne, i vratila se njega nema...mislila da se sakrio...dok nije na balkon izasla:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
RE: Boze:( zasto???? (update):(

boss_C200 je napisao(la):
danas mi jaran prica,on zivi sprat nize...kaze sjekao vene, i krene na balkon da se baci, i mati izleti na balkon i vrati ga..i dok je ona otisla po komsiju da joj pomogne, i vratila se njega nema...mislila da se sakrio...dok nije na balkon izasla:icon_sad::icon_sad::icon_sad:



aha .:)icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

a ima na fejsu...igro kviz..kako se ubiti....i izaslo mu da se baci sa zgrade i to uradi : ((((((
 
Član
RIP, i u mom gradu u bih su ljetos skocili dvoje sa sprata, a prosle godine ovdje u Svedskoj isto u kojem gradu budem, zajedno par skocili ispred voza.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top