Rezultati dB Race - Zivinice 2009

Rezultati dB Race - Zivinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cestitam i ja ostalim takmicarima na postignutim rezultatima,a posebno bekiru na novom rekordu.


Bekir_SA je napisao(la):
Bodovanje:

Beginner A

Feđa Hajdarević 20
Bonaventura Rebac 8
Edin Advić 8
Jasmin Tucić 6

Beginner B

Muhić Mirza 10
Nogo Bekir 10
Mahir Tvrtković 8
Darko Marić 6

Beginner C

Nogo Bekir 10
Darko Stanojević 10
Sigel Dejan 8
Ivan Peranović 8
Edin Čandžić 6

Open

Senad Džafić 10
Lajtman Ivan 8

a sto se tice bodovanja,recite mi koliko se dobija bodova za drugo mjesto?ocito da ja nisam dobio ni jedan
 
Član
i ja neznam jel imaju neka pravila kod nas, al ako se dobro sjecam bilo je neke price da se takmicaru bodovi vaze samo ako se cjelu sezonu takmici sa istim autom, jel to istina il ne? ... pozz
 

IGY

Član
cestitke svima, Bekiru na novm rekordu, Davoru na finom pomaku, i ici ce to jos gore samo polako
i naravno Lajtmanu, koji je brpaoa sa prednjim sistemima :cool::cool::cool:
 
Član
antares je napisao(la):
cestitam i ja ostalim takmicarima na postignutim rezultatima,a posebno bekiru na novom rekordu.


Bekir_SA je napisao(la):
Bodovanje:

Beginner A

Feđa Hajdarević 20
Bonaventura Rebac 8
Edin Advić 8
Jasmin Tucić 6

Beginner B

Muhić Mirza 10
Nogo Bekir 10
Mahir Tvrtković 8
Darko Marić 6

Beginner C

Nogo Bekir 10
Darko Stanojević 10
Sigel Dejan 8
Ivan Peranović 8
Edin Čandžić 6

Open

Senad Džafić 10
Lajtman Ivan 8

a sto se tice bodovanja,recite mi koliko se dobija bodova za drugo mjesto?ocito da ja nisam dobio ni jedan

sory do mene je ispravljeno, sory jos jednom...

@eddo auto se moze mijenjati, ako ostajes u istoj klasi bodovi ti se sabiraju, jedino kad mijenjas klasu bodovi ti se ne sabiraju za ukupni poredak... kontas???
 
Član
IGY je napisao(la):
cestitke svima, Bekiru na novm rekordu, Davoru na finom pomaku, i ici ce to jos gore samo polako
i naravno Lajtmanu, koji je brpaoa sa prednjim sistemima :cool::cool::cool:

hvala puno i nadam se malo vecem rezu zbog one kupovine na raceu:lol::lol::lol:

I da cestitam antares-u na rezu i strpljenju dok smo cekali pod onom ceradom i pricali o pojacalima i otporu:lol::lol:
 
Član
Nisam stigao prije ali evo da se pridruzim cestitkama svim brperima,posebno DAvoru_ maloj sisici na super rezultatu koji je postigao ,Ivici i naravno Bekiri na novom rekordu sretno momci i jos vise dB;)
 

IGY

Član
Davor_ je napisao(la):
IGY je napisao(la):
cestitke svima, Bekiru na novm rekordu, Davoru na finom pomaku, i ici ce to jos gore samo polako
i naravno Lajtmanu, koji je brpaoa sa prednjim sistemima :cool::cool::cool:

hvala puno i nadam se malo vecem rezu zbog one kupovine na raceu:lol::lol::lol:

I da cestitam antares-u na rezu i strpljenju dok smo cekali pod onom ceradom i pricali o pojacalima i otporu:lol::lol:




ide to naravno jos gore
cucemo se na msn da ti objasnim kako povezati sve to, nemoj sam ;)
 
Početnik
posto su koristene nazivi klasa iz dB cup takicenja proglasavam takmicenje ilegalnim i nezvanicnim .


takodje pomenuto obaranje rekorda smatram nevazecim jer nije bila strucna ekipa sudija koja bi automobil sudila kad je u pitanju odredjivanje klasa.



takodje molim kao vlasnik licence za dB cup takmicenje se u buducnosti potrudite ne koristiti imena klasa ovog takmicenja bez sluzbenog odobrenja jer cu morati traziti odstetu za koristenje intelektualnog vlasnistva...
 
Član
muha je napisao(la):
posto su koristene nazivi klasa iz dB cup takicenja proglasavam takmicenje ilegalnim i nezvanicnim .


takodje pomenuto obaranje rekorda smatram nevazecim jer nije bila strucna ekipa sudija koja bi automobil sudila kad je u pitanju odredjivanje klasa.



takodje molim kao vlasnik licence za dB cup takmicenje se u buducnosti potrudite ne koristiti imena klasa ovog takmicenja bez sluzbenog odobrenja jer cu morati traziti odstetu za koristenje intelektualnog vlasnistva...

IGY je napisao(la):
mislim da je Muha u pravu sto se toga tice :cool:

no replacement for displacement ;) ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top