Rezanje opruga na focusu

Rezanje opruga na focusu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozzz raja,interesuje me da li je preporucljivo rezati opruge na focusu zbog spustanja i koje su posljedice toga.
Hvala svima unaprijed.
 
Član
Imaš 274 teme u kojima su ljudi pitali isto pitanje...Nije to poželjno raditi na nijednom autu.Kupiš si kraće i tvrđe spirale i gotovo.Iako s obzirom na naše ceste,nije ni to preporučljivo.Ja imam u planu da svoje malo podignem:icon_biggrin:

Posljedice toga su da će ti propišati amortizeri,otići će ti zglobovi i cijelo podvozje te ćeš imati mnogo neudobnije auto
 
Član
Ma nisam bas ni trazi na forumu o tome,a kad medju rajom pitam svi govore razlicito.Pa i govore da se razlikuje od auta do auta,a ja se plaho i ne razumim oko toga.
Gledao sam neke spirale al ne znam jel mi belaj,jer su mi fabrice felge i gume na njemu.A nemam nesto para da kupujem niskoprofilne gume i neke nove felne.Pa ne znam kako bi se sve to uklopilo,prvenstveno zbog motanja tockova.
 
Član
Zavisi koliko misliš spuštati auto.Ako ćeš ga spuštati nekih 3,4 cm mogu ostati tvornički amortizeri(na takvo spuštanje mislim sa sportskim oprugama koje su kraće,deblje i jače),ako ga misliš više spuštati morati ćeš kupiti u kompletu sportske spirale i amortizere,koji imaju dosta kraći hod od tvorničkih.Što se tiče dimezija felgi i guma,mislim da tu nebi trebao imati problema,jedino možda u nekom ekstremnom spuštanju.Jako dobar efekt možeš postići samo sa sportskim spiralama;)Već rekoh,imaš dosta tema na forumu o ovome pa malo prelistaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top