Resetovanje servisnog intervala

Resetovanje servisnog intervala

Član
Trebao bih resetovati "service" koje mi se pojavljuje kada dam kontakt na kilometar satu, Auto seat toledo 2000 godina.

Nešto sam gledao po netu i kažu može da se resetuje ručno na sljedeći način "daš kontakt pritisneš tipku za poništavanje dnevne kilometraže i zaokreneš je desno na neko vrijeme".

Ja sam to pokušao i pojavile mi se 4 ili 5 nula nesjećam se i sad sam trebao da unesem neku vrijednost, ali sam zeznuo nešto i sad kad ponovim postupak umjesto tih nula piše mi FAIL (neuspjeo pokušaj).

Kako da poništim taj "service" (tj. servisni interval) ali tačno da mi navede proceduru.

hvala,
 

DSA

Član
kontakt OFF
stisneš gumb za poništavanje prijeđene kilometraže i daš kontakt (držeći pritisnut gumb)
kad daš kontakt nastavi držati gumb pritisnut dok se ne makne natpis "oil" (cca 5sec)

ili


Prvo treba stisnut i tako držati, dat kontakt, još malo držat, pustit i zakrenut na desno
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jbg, druze, znam kako za Peugeot!:icon_sad: Ipak sam bio u pravu:icon_question:

Kontam da krenem redom prvo taj famozni servisni interval da uklonim, pa ako se i dalje bude ponavljalo ono sažutom lampicom za ulje, da idem dalje tražiti šta je u pitanju,
 

DSA

Član
ovo gore što sam napisao mora upaliti..samo prati redoslijed

ili, ovo što si to gore radio, samo si trebao ovako:

1.Daj kontakt
2.Stisni i drži tipku za resetiranje kilometara
3.Drži i dalje tipku i ugasi kontakt
4.Drži i dalje i daj kontakt (pojavit će ti se OIL),onda okreni lijevu tipku prema desno i pojavit će se ---- i tu možeš sam odrediti nakon koliko km će se opet javiti INSP.
 
Član
DSA je napisao(la):
ovo gore što sam napisao mora upaliti..samo prati redoslijed

ili, ovo što si to gore radio, samo si trebao ovako:

1.Daj kontakt
2.Stisni i drži tipku za resetiranje kilometara
3.Drži i dalje tipku i ugasi kontakt
4.Drži i dalje i daj kontakt (pojavit će ti se OIL),onda okreni lijevu tipku prema desno i pojavit će se ---- i tu možeš sam odrediti nakon koliko km će se opet javiti INSP.

Uradio sam kao što si rekao, ;)

Ukinuto nema više :icon_smile:
 
Član
DSA je napisao(la):
4.Drži i dalje i daj kontakt (pojavit će ti se OIL),onda okreni lijevu tipku prema desno i pojavit će se ---- i tu možeš sam odrediti nakon koliko km će se opet javiti INSP.

ovo radi, ali mozes li objasnit kako upisat da se ponovo pojavi inspekcija za npr. 9000 kilometara?
 
Top