Replice orginalnih felgi?

Replice orginalnih felgi?

Član
Ja sam 100 puta poletio da uzmem sebi neke AMG za Merca...Ima ih da su san snova. Sreca pa razum uvijek pobijedi :)
 
imam druga koi nabavlja te felne sve made in PRC ali zigovi original ja pregledo 15-ke svecetiri od 350 do 400KM
eh a fazon je u tome sto ovi nasi prodavaci te iste replike prodaju po 300KM po komadu zato je u pitanju i neka veca trgovina sta ti prodaje a ovo je barem fer covjek i kaze da je replika a na tebi je dali ces kupovat ili ne
toliko pozzz ;)
 
Član
Imali smo mi u radnji,sad ih mozete pogledati kod Leke u Mostaru u radnji,bas ove felge na testu su bile i to model replica Golf V GTI felga pukla kao lednica i to bas po kraku pukla ;),sto se tice WSP replica da istina je daju 2god garancije na felge i mislim da sve priznaju pod reklamaciju a Bgm dosad nijedna sto se tice WSP nije se desila,a niti drugih modela i proizvodaca sto drzi Leko ;)
 
Član
Rodjak ima AMG replike na svom mercedesu i vec 2 godine vozi na njima i nema nikakvih problema. Niti su se iskrivile niti su pukle. E sad jel' ih on strasno pazi ili ima neke "kvalitetne" replike, ne znam.
 

JD.

Član
dobro vi pazite ta svoja auta cim vam felge pucaju hahaha

ja imam ove S8 replike od 2008 i jos su citave, jel to normalno :icon_question:

doduse iz Italije su ako to igra neku ulogu, al ne mogu se sjetiti naziva proizvodjaca :(
 
Član
Čovjek kad čita ove postove pomislio bi da felge pucaju kao led...felge su ok cijena je isto ok...ako ste normalni i normalno vozite pazite na rupe mogu vam biti godinama..ako ste budala neće vam biti dobre ni bbs...

Kod mene su replike i nijedna gore navod nije tačna, prije zime sam lagerovao i provjerio balans sve tiptop... još da imaju kopije neki modela od bbs ihhhhh
 
Član
JD. je napisao(la):
dobro vi pazite ta svoja auta cim vam felge pucaju hahaha

ja imam ove S8 replike od 2008 i jos su citave, jel to normalno :icon_question:

doduse iz Italije su ako to igra neku ulogu, al ne mogu se sjetiti naziva proizvodjaca :(

ako su iz Italije,onda su WSP jer je on iz Italije ;)
 
Član
imas kopije svih modela BBS kupiti u engleskoj u vecinom dostupne. A tko je malo radio sa felgama zna o cemu pricam. Ne cini jedna kap more tako nemora biti svakome da ce popucati . Ali nije isto vozati felge na golfu od 1300kg i bmw 5 od 2tone .Tko je jednom skinuo stare felge sa neke S klase ili bmw 7 znat ce o cemu pricam o sitnim venama koje se pojave ijedva cekaju da pukne. I slicne stvari... Moze se naci brdo slika i iskustava na netu od ljudi kojima i renomirane felge odu u ***** nakon nekoliko zestokih krugova na stazi i sicno..
Kolega mi je felgar radi ispravljanje i kad ih vidi samo se nasmije i vrati nazad.
A jos pokusaj poliranja replika.... Pa brock sta se u jajcu pravio je tesko govno a da nepricam dalje....
Ali eto tko voli nek izvoli.. ako nije velika razlika zasto je OEM felga jedna 800+ maraka a taj set u nabavi kosta 500 mozda i manje.
 
Član
Pa super je to ko ima keša neka kupi 4 x 800km za felge, a to je 0,1% ljudi u bih koji voze auta...

Neznam za ta auta od 2t al 99% golfa petica koje imaju gti felge imaju replike i koliko vidim svi vozaju, vozam i ja i evo ovdje kažem da nisam imao ni jedan jedini problem......

wsp je već dokazana replika da je ok...to dokazuje prodaja u ovlaštenim servisima...sad imaju replike valjda kineske koje nisu wsp itali već kina nonname proizvođač i što je nagore i one su ok...možete vi pričatiii priče rekla kazala al i te su repike pokazala kao ok...

a kad se baci malo na papir ravnanje, peglanje i ostale zajebancije oko 1 felge je 50 - 100km a još malo dodati i kupiti novi komad.....znam bar 10 ljudi koji imaju kina i svima su ok...

ps jel imaš neki link tih kopija bbs
 
Član
http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=ESM+rims&_sacat=0&_odkw=bbs+replica&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

ESM firma radi dosta toga ali kinezeri teski kad ih vidis uzivo zgadi ti se zivot na zavrsni rad.


A samo vi vizajte replike vas auto vas izbor da nema replika bar nebi bilo na svakom BMW-u M6 felge LOL
 

JD.

Član
btw ja sam imao OZ felge prije ovih koje su se ogulile skroz za pola godine - tvornicka greska, pa sam dobio nove tj kompenzirao ih za ove replike koje imaju manje packi sad nakon 3.5 godine ;)

naravno da su bolje ove neke renomirane al eto i njima se desavaju fule ;)
 
Član
Prosle il bi pretprosle godine lik je sa autom zakacio sahtu, preletio preko ivicnjaka to sa desne strane, sa lijeve preletio preko zidica 15-20 cm visine udario u stub od sljako blokova i zavrsio u susjednom dvoristu. Ako me sjecanje ne vara kod lijeve je pukao rub malo se usukala a desnu nisam zagledo vjerovatno je i ona malo poremecena, feldzoni su Ronal nzm koji model uglavnom kod nekog bi na autu otpali tockovi sa sve mostom ovdje se felge pojebale i limarija normalno. Sad vi vidite kolko se isplati kupovat replike, u nas su putevi nikakvi rupa na rupi naletit tako pa izginut. Onaj ko ima da da za auto 25-30 milja nek da jos 3-4 za normalne feldzone i gume il nek ne kupuje replike, svako od nas ce rec joj vid dobri fledzona nece niko zavirivat da vidi dal je oridji il je fals al kad bude belaj onda se sve vidi. Jos jedna stvar i od te vase replike ima replika koja je od nje 3 puta gora pa je velika vjerovatnoca da ce se raja sjebat, sve sto iole valja kinez iskopira makar to bila i kopija...
 
bmwscaner je napisao(la):
imas kopije svih modela BBS kupiti u engleskoj u vecinom dostupne. A tko je malo radio sa felgama zna o cemu pricam. Ne cini jedna kap more tako nemora biti svakome da ce popucati . Ali nije isto vozati felge na golfu od 1300kg i bmw 5 od 2tone .Tko je jednom skinuo stare felge sa neke S klase ili bmw 7 znat ce o cemu pricam o sitnim venama koje se pojave ijedva cekaju da pukne. I slicne stvari... Moze se naci brdo slika i iskustava na netu od ljudi kojima i renomirane felge odu u ku*ac nakon nekoliko zestokih krugova na stazi i sicno..
Kolega mi je felgar radi ispravljanje i kad ih vidi samo se nasmije i vrati nazad.
A jos pokusaj poliranja replika.... Pa brock sta se u jajcu pravio je tesko go*no a da nepricam dalje....
Ali eto tko voli nek izvoli.. ako nije velika razlika zasto je OEM felga jedna 800+ maraka a taj set u nabavi kosta 500 mozda i manje.

Heh...BROCK B1 iz jajca... istina frend mi imao sve 4 9x16 platio ih 450km po komadu...naletio na mali isjecak na cesti sa 30km/h pukla felga popola...bas sprdnja...a kad poliras replice u njima rupica zraka isto u svicarskom siru...tako da ja ih zaobilazim u sirokom luku.
 
Top