Reparacija zvucnika

Reparacija zvucnika

ja sam slao u gradacac i za zivinice da mi nesto popravljaju, na piku su bili oglasi, ocjena rada i kvaliteta od 1 do 10, ,, stroga 4,,,,,
 
(Y) znaci ne vrijedi... ma ja sj*bo membranu na wooferu jednom provjerio sarafcigerom jeli cvrsta i ona pukla :D i sad nema nista od njega.. zbog toga mi je prazna polica u autu :lol:
 
Član
djuka1.4 16v je napisao(la):
(Y) znaci ne vrijedi... ma ja sj*bo membranu na wooferu jednom provjerio sarafcigerom jeli cvrsta i ona pukla :D i sad nema nista od njega.. zbog toga mi je prazna polica u autu :lol:

pao sam na guzicu :lol:
 
edo_benz je napisao(la):
djuka1.4 16v je napisao(la):
(Y) znaci ne vrijedi... ma ja sj*bo membranu na wooferu jednom provjerio sarafcigerom jeli cvrsta i ona pukla :D i sad nema nista od njega.. zbog toga mi je prazna polica u autu :lol:

pao sam na guzicu :lol:
vjerujem :D ali jbg nesta malko krčo i ja konto nevalja membrana i jbg sjebo se :)
 
uzmi i popravi sam, dvokomponentno ljepilo ili zive gume i zakrpi membranu, mada ne vjerujem da ti krci zbog nje....

postavi sliku pa da probamo pomoci.... ;)
 
Član
Ako krci onda je zavojnica sprzena ne ispalti ti se ni raditi to, nego lepila za sajbu malo i zalijepi to pa probaj, ja sam jedanput flaster zalijepio i preko njega drvofix premazao i drzalo tak i prodo woofer :D:lol:
 
Top