Reno 5 1.1b 87.god potrosnja, i info o jednom

Reno 5 1.1b 87.god potrosnja, i info o jednom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me potrosnja, jer sam malo guglao i vidim da ovaj ne trosi malo nego su cifre bas povisoke za ovaj motorcic:icon_question:Bas kocku prodajem zbog potrosnje pa me ovo zanima jer je u komabinaciji ovaj u zamjenu :icon_smile:
 
Član
RE: Reno 5 1.1b 87.god potrosnja

Niko nista?

http://www.pik.ba/artikal/1785823/reno-5/ Zna li ko sta vise o ovom
 
Član
ja sam cuo da imaju problema s karburatorima(ako ga ima), pogotovo ako su zapusteni, i da zbog toga bas previse trose..
 
Član
golf2 je napisao(la):
ja sam cuo da imaju problema s karburatorima(ako ga ima), pogotovo ako su zapusteni, i da zbog toga bas previse trose..

Bar se njegov karb da lako uštimati.
Imao sam Campusa 1,1 iz 90.g. i žena ga je vozila pune dvije godine uz potrošnju od 6L gradske vožnje.

Njemu je bitno da je sve što se tiče paljenja ispravno
Ja sam na njemu izmjenio:
Svjećice, kablove, kapu, ruku, platine, kondenzator,filter zraka
i nakon što sam očistio karb fino poštelovao sve i radi mali ko metak dvije godine bez ikakvog doštelavanja.
 
Član
Druze ovaj na slikama izgleda kao da je farban cetkom i malim valjkom, nikako ga ne bih uzeo u zamenu za bmw-a, ugradi plin;) Ako vec juris peticu, nadji sa 1.4 motorom kao u cliu, prelaze 500000 od sale.
 
Član
dario16v je napisao(la):
golf2 je napisao(la):
ja sam cuo da imaju problema s karburatorima(ako ga ima), pogotovo ako su zapusteni, i da zbog toga bas previse trose..

Bar se njegov karb da lako uštimati.
Imao sam Campusa 1,1 iz 90.g. i žena ga je vozila pune dvije godine uz potrošnju od 6L gradske vožnje.

Njemu je bitno da je sve što se tiče paljenja ispravno
Ja sam na njemu izmjenio:
Svjećice, kablove, kapu, ruku, platine, kondenzator,filter zraka
i nakon što sam očistio karb fino poštelovao sve i radi mali ko metak dvije godine bez ikakvog doštelavanja.


Da to je, kad nastimas karburator i to sve izmjenjas onda nema problema..a treba naci dobrog majstora za karburator da hoce to da uradi kako treba...
 
Član
dellas je napisao(la):
Druze ovaj na slikama izgleda kao da je farban cetkom i malim valjkom, nikako ga ne bih uzeo u zamenu za bmw-a, ugradi plin;) Ako vec juris peticu, nadji sa 1.4 motorom kao u cliu, prelaze 500000 od sale.

Ma znam da je lose ofarban, al neam para da reg kocku pa daj sta das. Reno je tek registrovan jedino zbog toga bi i mjenjao.
 
Član
ustimaj karburator i nece puno trositi, dacu ti ja broj od dobrog majstora, radio jaranu na siroku.... stvarno dobar majstor a nije skup...
 
Član
mokeBass je napisao(la):
ustimaj karburator i nece puno trositi, dacu ti ja broj od dobrog majstora, radio jaranu na siroku.... stvarno dobar majstor a nije skup...

ako sta dog tj.ako dodje u moj posjed cut cemo se ;)
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Druze ovaj na slikama izgleda kao da je farban cetkom i malim valjkom, nikako ga ne bih uzeo u zamenu za bmw-a, ugradi plin;) Ako vec juris peticu, nadji sa 1.4 motorom kao u cliu, prelaze 500000 od sale.

Ma znam da je lose ofarban, al neam para da reg kocku pa daj sta das. Reno je tek registrovan jedino zbog toga bi i mjenjao.

Druze, i ja trenutno imam slican problem holjadu nekih obaveza, reg.za poslednjem mestu, ali bolje da bude i neregistrovan par meseci nego da ga menjam za neku kantu;)
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
ustimaj karburator i nece puno trositi, dacu ti ja broj od dobrog majstora, radio jaranu na siroku.... stvarno dobar majstor a nije skup...

ako sta dog tj.ako dodje u moj posjed cut cemo se ;)

samo neznam gdje ce ti dusa, bmw-a za renoa.... ma shalim se, nikakav problem ako uzmes, dobices broj od majstora

evo tek vidjeh da neces uzeti...
 
Kad je za neko vece auto 35 komad, za taj sigurno nije vise, em ne bih rekao ni da su ventilirajuci, mozda 20 po komadu novi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top