Renault-om udario u stub ulične rasvjete

Renault-om udario u stub ulične rasvjete

Član
U saobraćajnoj nesreći koja se u subotu oko 15 sati dogodila na raskrsnici u ulici Titova, kod Crvenih sedam u Tuzli, pričinjena je velika materijalna šteta, no na sreću nije bilo teže povrijeđenih. Vozač automobila ˝renault˝ izgubio je kontrolu nad vozilom i udario u stub ulične rasvjete. Uviđaj na mjestu nesreće izvršili su službenici policije PS Centar.

saobracajka022.jpg


sn05.jpg


saobracajka011.jpg


sn06.jpg


saobracajka044.jpg


sn07.jpg


izvor: www.tip.ba
 
Član
Danas kad sam prolazio ucinilo mi se da je vise skrsena ova Laguna nego na fotkama...
 
Član
ma nafurali ga jarani, ono:
-nemožeš s tim renoom izvalit stub, slabo je to saviće se,
-ma ko nemože, saćete vidit
:D
 
Član
jesu kvalitetne ove bandere po tuzli, obara ih ko stigne:D
ja sam opalio u betonsku, ali daleko od toga da se dala srusit:lol::cool:
 
Na ovo bi se dao naucni rad napraviti ili cak mythbusters da se snime bandera debljine cca 20 cm prostor izmedju cca 5-6 m i neko nevidjeno elektromagnetno polje koje vuce auto u nju :icon_rolleyes: sumnjam u teoriju zavjera :lol: al bas ono od toliko prostora bandera se nadje
 
Član
Izletio mu covjek s trotoara, gdje pise ono MAESTRO ;) ne navode ga ovdje zato sto nije bilo kontakta.
 
Član
Ja sam mislio da nije motociklistu pokusavao da izbjegne...a sto se tice pjesaka, u Tz je katastrofa, niko nista ne postuje, niti gleda, uglavnom se prelazi kako se kome cejfne...
 
Član
S autom sisao, nije gledao valjda, od druga mi otac, stao je on naravno kad je vidio sta je uradio itd.....
 
Član
A de jebo banderu nek njemu nije nista, jedino steta Renola ima da ga opravka izadje ko Svetog Petra kajgana.
 
Top